Jump to content
Dogomania

Mazowszanka13

Members
 • Content count

  16649
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Mazowszanka13 last won the day on August 19

Mazowszanka13 had the most liked content!

About Mazowszanka13

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling
 • Location
  Warszawa-Białołęka (Kobiałka)

Recent Profile Visitors

5038 profile views
 1. Prawdziwe Perełki można znaleźć na tej polskiej wsi.
 2. Fajnie, dziękuję Wam bardzo :)
 3. To chyba sobie podaruję.
 4. No nie wiem co z zasłanianiem twarzy dziecka. To mus ? Dzięki za wsparcie :)
 5. Rozmawiałam dzisiaj z Panią Olimpią, behawiorystką, która odwiedziła Maszę. Szykuje na piśmie "instrukcję obsługi". Mówi,że Masza dobrze wgrała się w życie rodziny. Z dzieckiem stosunki bardzo dobre, czasami leżą razem na posłanku. Jednocześnie Państwo są bardzo czujni, gdy Mały za bardzo narzuca się Maszy i może jej przeszkadzać czy sprawiać dyskomfort. Dla Maszy to jest czwarty dom w ciągu 10 miesięcy życia i potrzebuje czasu. Starsza Pani, która niedawno zmarła, pijak (właściciel ojca Maszy), DT i na końcu DS. Pani Olimpia mówi, że taka pełna adaptacja może potrwać kilka miesięcy. Z gonieniem wiewiórek może być trudno, bo działa tu instynkt pierwotny. Może zabawki i zabawy tu pomogą, a może nie. Moje super grzeczne psy, łącznie z Dyziem emerytem, jak widzą zająca czy sarnę to nie reagują na nic. Na szczęście nie mają nóg charta i szybko odpadają z pościgu. Pierwszą wizytę opłaciłam ja, jako wyprawkę. Następne, na spacerze, zależą już od Państwa.
 6. Jestem i ja. Przykro mi, że nie mogłam pomóc suni. Dlatego jestem wdzięczna Ewie Marcie i Ellig, że ją (pośrednio) przygarnęły. Pod koniec października wracam do Warszawy z toną słoików (przetworów), których nie dam rady sprzedać bazarkowo (wysyłka ciężkich pak). Ale chętnie mogę porozwozić je po Warszawie, jeśli znajdą się kupujący i w ten sposób wspomóc Figę.
 7. video-1538583968(1).mp4
 8. Państwo są umówieni w najbliższy piątek z behawiorystką. A oto nasza Gwiazda.
 9. Mazowszanka13

  Psy na mojej drodze.

  Szczeniorka, która miała do mnie przyjechać, nie przyjechała. Babsko się rozmyśliło i jej nie odda. Nie odda teraz, bo jest mała i słodka. Pewnie po pierwszej cieczce i zaciążeniu zmieni zdanie.
 10. Jak to dobrze malagos, że nie zrezygnowałaś z tymczasowania. Tych BDT ciągle ubywa :( Udanego urlopu Wam życzę :)
×