• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

jotpeg

Members
 • Content count

  8390
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About jotpeg

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dogomania.pl/forum/threads/39906-Norek-ju%C5%BC-w-Nowym-Domu-w-Krakowie!-D
 1. napiszcie do Wellington; mieszka w Wiedniu, nieraz robila wizyty przed i poadopcyjne.
 2. jak to się stało? trzymam kciuki - jutro ciężki dzień. biedaczek.
 3. Noruś powolutku chodzi, ale humor dopisuje, tylko sił nie za wiele. Jakoś żyjemy, łykamy tabletki, odpukać, oby nie było gorzej. Lepsza część roku już za nami, zwierzaki miały lepsze wakacje niż my: 3 tygodnie w lipcu i 3 tygodnie w sierpniu na letnisku :) Poniżej zdjęcia sierpniowe; Norek na pastwisku i ścieżce przy polach - to teraz ulubiona trasa spacerowa :) Kot Pączuś ma się dobrze, jest gruby i pogodny, najbardziej ukochał sobie TZ-ta - to kot jednego pana :) Pozdrawiamy serdecznie Wszystkich Starych Znajomych :) :)
 4. :) Paka przyszła wczoraj :) wszystko super zabezpieczone :) Dziękuję! mama już się cieszy z wazonika!!! a ja z pozostałych rzeczy :)
 5. fantastyczne foty!!! :) szczęśliwe zwierzaki - miód na serce :)
 6. jej! pierwsza fota: Kocham Cię, Panciu!! :) na drugiej pies obronny ;)
 7. :) super. I jeszcze myslę nad jedną rzeczą ;) Jedno, co boli to pewnie koszty przesyłki, ale tego sie nie przeskoczy.
 8. to ja poproszę, chodzi o niższy wazonik.
 9. Poker, czy można by dokupić coś z poprzedniego bazarku i połączyć wysyłkę? chodzi o ten: konkretnie nr 30: wazoniki ze szkła w kolorze pudrowego różu, zwłaszcza niższy.
 10. proszę w KT nr 31 oraz CW nr 39 i jeszcze się rozejrzę :)
 11. Rzadko się teraz odzywam, ale dopóki Norek - główny bohater tego wątku - jest z nami, poczucie obowiązku podpowiada mi, by dać znać, co u nas. Noruś ma się dobrze, humor i apetyt dopisują. Z chodzeniem jest kiepsko, upały też dają się mu we znaki. Lada chwila Noruś wyjedzie na wieś - tam będzie łatwiej. Byliśmy u weta, sprawy sercowe bez zmian - co jest dobrą wiadomością. A w ogóle w tym roku najlepsze wakacje mają nasze zwierzaki :) Pan Pączuś jest bardzo łagodnym i kochanym kotem. Jeszcze takiego nie mieliśmy. Foty z czerwca (zboża i trawy jeszcze zielone). Norek teraz ma takie grube futro ;) Pozdrawiamy tych, co tu jeszcze zaglądają...
 12. Kapcio pięknie wygląda i widać jaki szczęśliwy :) to w sumie delikatny, drobniutki psiaczek jest! Uśmiech mówi sam za siebie :)