• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

aegyo

Members
 • Content count

  38
 • Joined

 • Last visited

 1. Nieskromnie powiem, że bardzo fajny :D
 2. Witam,  szukam transportu dla szczeniaka labradora do Niemiec okolice Koloni, najlepiej jakby ktoś jechał w przyszłym tygodniu. Ktoś coś?
 3. Witam, znajomi poszukują szczeniaka który byłby w typie owczarka belgijskiego ( mają malinoisa ) lub innego dużego psa. Mają zamiar pojeździć po schroniskach i poszukać, ale może ktoś kojarzy takiego psiaka?
 4. dwa dni temu przyszły na świat małe labradory :)
 5. Zapisujemy się do porodówki, dzisiaj mamy 49 dzień :)
 6. To ja się pochwale :) Do moich wprawek-wyprawek :D doszły miseczki ( sztuk 6 ) , wstążki ( sztuk 10 ), zabawki narazie mięciutkie dla niemowlaków i myślę o czymś piszczącym i szeleszczącym bezpiecznym dla maluchów. Poza tym śliczne kocyki, 60 kg karmy Oliver's Start, porodówka świeżo skończona i ... eh, już nawet nie nadążam za tym wszystkim :)  Dzisiaj cioteczka zamówiła szczeniaczkom obróżki na pierwsze dni życia - wszyscy czekają na bobaski :)
 7. I mają racje. Nie jest i nigdy nie będzie psem rasowym. Jeśli zależało ci, żeby był rasowy należało kupić psa ze związku kynologicznego w Polsce. Psiak którego masz jest w typie labradora, ale nie możesz mieć pewności czy w jego przodkach nie masz jamnika i owczarka. Pies rasowy=rodowodowy. Rodowód to nie tylko świstek a dokument potwierdzający, że dany pies nie miał w swoich przodkach żadnego psa innej rasy niż labrador, będzie wyglądał i zachowywał się jak labrador. 
 8.     A co to ma do siebie? Miesiąc temu kryłam pierwszy raz moją suke i była inseminowana - mamy potwierdzoną ciąże mnogą. Nie zgodziłabym się żeby reproduktor który regularnie kryje suki naturalnie pokrył i moją naturalnie - nie wiadomo co on niesie ale i co suka niesie. 
 9. Hodowli jeszcze nie wybrałam, ale już powoli zaczynam się interesować... z tym, że wiedząc jak to jest u mnie w rasie to trzeba mieć kogoś kto w pudlach " siedzi" i podpowie co i jak :)) Na wystawie spotkałam [IMG]http://images63.fotosik.pl/934/57966500aa6399e6.jpg[/IMG] i zakochałam się :) Nigdy nie miałam małego psa i nigdy się z takim nie wyobrażałam, ale pudle same w sobie uwielbiam więc jeśli już zmieniać rasę to raz a porządnie, więc miniatura :) tak jak ta na zdjęciu. Z tym, że pewnie bym sobie wystawy odpuściła ( z labami jeździć to nie problem, z pudlem to już inny lewel )
 10. Ja się w tym tygodniu tyle borderów naoglądałam aż miło :)) Kiedyś napewno jeden się u mnie pojawi ale do tego czasu chce wyszkolić 100 innych psów żeby na borderze już nie bawić się w metody prób i błędów :)) teraz napewno będzie pudel :))
 11. Nie znam tej hodowli ale z ciekawości weszłam na stronę, wszystkie psy są na dysplazje i bioder i łokci przebadane i mają wyniki negatywne - więc hodowca dołożył wszelkich starań aby jego szczenięta dysplazji nie miały. Jest to choroba nie przenoszona w prostej lini a to znaczy że nawet jeśli oboje rodzice są zdrowi to szczeniak może mieć dysplazje i nikt nie jest w stanie tego przewidzieć. Wydaje mi się, że twój osąd jest krzywdzący dla hodowcy.
 12. u nas zakończyło się tak: 8 dzien: <0,2 ng/ml 12 dzien: 1,7 ng/ml 15 dzień: 5,5 ng/ml pierwsze krycie 16 dnia ( wczoraj) i planujemy powtórkę jutro.
 13. ale cudowne rudzielce ! Żółty ma też żółtą dupke :))
 14. [quote name='malena']Moja sunia tak miała...wynik 0,2 bardzo długi czas potem od razu 1,7, następnego dnia 3 i zaczęła odstawiać ogon..dwa dni potem byliśmy na pierwszym kryciu;) [/QUOTE] Moja suka chyba się wzorowała na tym co napisałaś bo... w czwartek 0,2 a w poniedziałek 1,7 <haha> :) Zbadamy jeszcze progesteron sr/czw i prawdopodobnie piątek krycie :) Gratulujemy małych klusek, zdrówka dla mamusi :)