Jump to content
Dogomania

elficzkowa

Members
 • Content count

  10540
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

elficzkowa last won the day on January 19 2017

elficzkowa had the most liked content!

1 Follower

About elficzkowa

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/14/1969

Converted

 • Location
  Roztocze

Recent Profile Visitors

2531 profile views
 1. Przychodzę z zaproszenia. Niestety stałej dać nie mogę ale w następnym tygodniu wyślę coś dla oneczki.
 2. Wkleiłam fakturę za zamówienie jedzonka dla Mimi oraz uaktualniłam stan finansów ( pierwsza strona wątku ).
 3. Kolejne wpłaty na koncie Mimi: b-b stała za X : 10 zł syn Patrycji96 : 15 zł Szalona Mimiśka dziękuje
 4. Wpłacę jednorazowo ale dopiero pod koniec miesiąca.
 5. Mimiśka to posażna panna więc niedługo do Mimi przyjedzie paczka z jedzonkiem. Jagusko, wiemy, że Mimi u Ciebie absolutnie nie głoduje a wręcz przeciwnie - energia ja rozsadza ale niech i Mimi coś dorzuci do wspólnej miski :). Przesyłka powinna dotrzeć w tym tygodniu.
 6. Uzupełniam wpłaty na konto Mimisi: Istar19 - stała - 10 zł jaguska - stała - 25 zł Patrycja96 - stała 15 zł Mimisia dziękuje :)
 7. Narzuta spokojne może być też na psa :)
 8. Współczuje... Dla Kofi [*] zapalam światełko pamięci
 9. Większość ludzi nie lubi uczucia wdzięczności i bycia czyimkolwiek dłużnikiem ( nie chodzi tu o pieniądze ). Pan ma poczucie iż źle postępował względem swojego psa a spotkanie z Tobą przypomina mu o tym. W naszym mniemaniu pan powinien być nam wdzięczny za pomoc w uratowaniu psa i zapewne tak jest ale w tym momencie jest naszym dłużnikiem. Zdaje sobie sprawę ile wysiłku i pieniędzy kosztowało uratowanie psa ale nie może niczego Wam zaofiarować w zamian dlatego robi uniki. Tłumaczenie, iż wy niczego nie oczekujecie od pana nie pomoże. Gdyby pan mógł Wam pomóc w jakikolwiek sposób ( nawet najmniejszy ) to przypuszczam, że te spotkania należałyby do znacznie przyjemniejszych. I jeszcze... anica, nie bierz zachowania pana do siebie.
 10. Decyzja bardzo trudna. Rzadko piszę na wątku Mimisi ale jestem na bieżąco. Powiem tylko, że ja bym nie dała Mimiśki do bloku. Uważam, że dla niej najlepszy jest dom z ogrodem. Nie wyobrażam sobie wyjścia Mimi na spacer gdy obok jest ruchliwa ulica. A czy ona w ogóle zechce wyjść kiedy tyle strasznych rzeczy pojawi się wokół niej ? No i to, że jednak będzie większość czasu z Panem. Czy nie zafundujemy jej mega stresu ? To oczywiście tylko moje zdanie, można się z nim zgodzić lub nie.
×