• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

szajbus

Members
 • Content count

  26327
 • Joined

 • Last visited

 1. Balbinko to już rok jak pobiegłaś na tęczowe łąki. Rok bólu i cierpienia. Rok tęsknoty i wspomnień. Tak bardzo ciebie brakuje................. Dziś wypadła mi wizyta onkologiczna wizyta kontrolna. Jest ok.
 2. Radku to zamartwianie się o psinki to nasza uroda. taka sama jak płytki małej mordki. Żeby nie wiem co, to nam nie przejdzie. Mam to samo. Pies za przeproszeniem pierdnie 2 razy więcej niż powinien, to już zachodzę w głowę dlaczego. Ja jestem wkurzona. W ubiegłym tygodniu miałam problem z wejściem na dogo. W tym weszłam ale nie mogę wkleić ani jednego zdjęcia- zero. Posty mi sie wpisują tak długo, ze szybciej by z takimi wieściami doleciał gołąb pocztowy. To zaczyna mnie wkurzać. Norciu, Saruska, nawet Wam ciocia świeczuszki wkleić nie może, ale pamiętam cały czas.
 3. Nie wiecie co sie dzieje na dogo? Nie mogę wkleić żadnego zdjęcia. Te co wkleiłam poprzednio zniknęły. Jakas magia? Maluszki kochane cały czas pamiętam. <3
 4. Moje maluszki pamiętam i kocham cały czas.
 5. Będzie dobrze, musi być. Nie ma innego wyjścia. Gaja trafiła na najlepszy dom na świecie. Kto by się tak o nią martwił? Nikt. Ma dziewczyna szczęście,że na Was trafiła. Oj ma! Norciu, Saruśka trzymajcie łapinki z moimi suniami. tego nigdy za wiele. Ja trzymam.
 6. Moje kochane maluszki