• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

supergoga

Members
 • Content count

  24674
 • Joined

 • Last visited

About supergoga

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • AIM
  9830505

Converted

 • Location
  Poznań
 1. Bazarek zakończony. Poza Ferox wszystko inne aktualne - z PW które wysyłałam po 12.08. Ostatnie PW wysyłam teraz. Bardzo dziekuję!
 2. To niestety odpada. Tam jest suka rezydentka i aby uniknąć w przyszłości awantur konieczny jest chłopak. Bardzo chca trochę szorstkowłosa mordeczkę. I mały psiak.
 3. Dziekujemy zapisjuemy i nadal jeszcze zapraszamy
 4. co to za psiak. Gdzie jest teraz, w jakim wieku, jaki duży.
 5. Nie ma problemu, zapisuję i dołoże do paczki
 6. Raczkuję w paczkomatach ale się postaram, dam radę
 7. Może cos w gratisie w paczce będzie....
 8. Oj przepraszam, cofam - jest do 16.08 - pomyliłam ponieważ pozostałe bazarki kończyły sie dzisiaj. To znaczy że ten jeszcze działa. Wysłałam maile z niektórymi rzeczami z tego bazarku, to będa nieaktualne. dziekuje za czujność
 9. Ano wygrałeś. Jeśli chcesz dołożę Ci w gratisie za podnoszenie pieska pluszaka który piszczy lub szczeka - taka zabawka która dostaliśmy - nie nowy ale fajny. Jak chcesz napisz.
 10. Bardzo dziekuje, bazarek zakończony!!! Podliczam.
 11. Bazarek zakończony, bardzo dziekujemy za udział.
 12. Bardzo dziekuję, bazarek zakończony. Powoli pakuję i podliczam
 13. Bardzo dziekuję, bazarek zakończony, zaraz dopisze ostatnie licytacje - bo właśnie pakowałam.
 14. Poszukuję psiaka - chłopaczka w wieku do 7 m-cy, małego, najlepiej troszkę "szurpatego" do domu z dużym ogrodzonym ogrodem. Dlaczego szczeniak" Bo: 1. musi go zaakceptować 10 letnia rezydentka w typie labradora 2. na posesji przebywa drób ozdobny - trzeba psiaka przyuczyć do tolerancji. Piesek będzie miał dom i duży ogrodzony teren, dużo miłości, opiekę dobrego lekarza wet (opiekuje się także nieraz naszymi psami). Dom w Poznaniu. Jeśli macie takiego psiaka, piszcie, dajcie fotki. Ale bardzo proszę - nie wstawiajcie dorosłych suczek czy starszych dużych psów - nie będę ich pokazywała, bo szukam takiego malca. Może gdzieś taki czeka?