Jump to content
Dogomania

Kulfoniasty

Members
 • Content count

  260
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Kulfoniasty last won the day on May 3 2017

Kulfoniasty had the most liked content!

About Kulfoniasty

 • Rank
  Advanced Member
 1. Siszarp zabezpieczony i bez długów - obecnie nie ma potrzeby zbierania na niego - odstępujemy miejsce innemu potrzebującemu pieskowi - proszę Nadziejkę o wybranie :) i bardzo dziękuję Nadziejce za wsparcie i pomoc :)
 2. Super wiadomości :) - widać na zdjęciach, że piesio radosny - a jaki jest dla kotów ? Fajnie by było, gdyby znalazł wspaniały dom. Teraz najważniejsze, że jego życie ustabilizowało się - ma dach nad głową , codziennie pełną miskę i jest bezpieczny :). Wspaniałe uczucie - czasem tak niewiele potrzeba do szczęścia. <3
 3. Bardzo prosze o wpis na bazarciu dla maluszka

   ze juz nie jest potrzebny kramcio

   

 4. Bardzo wszystkim dziękuję za pomoc, Proponuję zmienić nazwę postu na - Siszarp w hoteliku - teraz szuka domu. Sprawy finansowe zamknięte z mojej strony. Dochody z kramiku proponuję przeznaczyć na bardziej potrzebującego pieska - Nadziejko wybierz :)
 5. Proponuję przeznaczyć kramik na innego bardziej potrzebującego pieska - Nadziejko bardzo dziękuję z wsparcie duchowe cały czas - wybierz pieska, który wg Ciebie jest obecnie najbardziej potrzebujący :). uważam, że można obecnie zmienić nazwę - Siszarp w hoteliku - teraz szuka domku :)
 6. Uważam, że są bardziej potrzebujące pieski. Transport już opłaciłam zaraz po przyjeździe pieska - czyli Anecik już otrzymała całą należną kwotę. Nie płaciłam sama za transport - złożyło się kilka osób, ale chcą pozostać anonimowe.
 7. Koszt podróży 490 - jeżeli można zmienić w tytule - bardzo proszę :)
 8. Tutaj adres na FB tej grupy - poprzednio post dotyczący piesków, które w schronisku w Kłomnicach spędziły większość swojego życia https://www.facebook.com/groups/1031640563596996/
 9. Ostateczny koszt przejazdu wynosi 490 zł. Przy okazji zapraszam wszystkich, którzy mają możliwość o dołączenie do grupy na FB pomagającej w adopcji piesków z kłomnickiego schroniska
 10. Bardzo dziękuję - jeszcze nie znam dokładnego kosztu przewozu, ale wstępnie wiem, że to jest około 500-600 zł. Mogę pomóc w prowadzeniu Bazarku - bo sama nie mam doświadczenia. W Kłomnicach jest jeszcze więcej takich biednych piesów - część z nich siedzi tam nawet 8 lat ... Małe pieski, które w innych schroniskach ""szły by jak ciepłe bułeczki ... Największy problem z tymi pieskami, że mają problemy z chodzeniem na smyczy - bo większość, to typowe wiejskie pieski - które w życiu nie widziały obroży, ani smyczy ...
 11. Tak imię pochodzi od języka programowania o nazwie C#. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i słowa otuchy, gdy już myślałam że sprawa przegrana. Na szczęście "nadzieja umiera ostatnia". Siszarp mimo tak pokręconego losu, a może raczej historii - jest bezpieczny. Cudny jest - trafił na swojej drodze dobrego człowieka, który go dokarmiał przez prawie pół roku i nie był mu obojętny jego los, gdy nie mógł go przygarnąć :). "Łańcuch ludzi dobrej woli", schronisko w Kłomnicach jest biednym schroniskiem - jest dużo piesków, a brakuje karmy ... Na szczęście jest grupa ludzi, która stara się pomagać w ramach swoich możliwości. Bo to teren bardzo trudny - dużo bezdomnych psiaków, a mało chętnych do adopcji. Siszarp ma dużo szczęścia i mam nadzieję, że już tak pozostanie :)
 12. Mamy transport, ale szukamy więcej chętnych na ta trasę, aby zmniejszyć koszty. Transport jutro - może znacie kogoś, kto jest chętny na tą trasę ?
 13. Wszystko na dobrej drodze <3, niedługo pełniejsze info <3
 14. Czekamy :) - jak będzie coś pewnego - napiszę - wszystko jest "w trakcie" i nie chcę zapeszać <3
 15. Oby zaraz ze szpitalika trafił do Mureczki <3
×