Jump to content
Dogomania
 • Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

agat21

Members
 • Content count

  9053
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

agat21 last won the day on January 8

agat21 had the most liked content!

About agat21

 • Rank
  Advanced Member

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmigrod-dramat-psi-szkielet-ktoremu-sadysta-obcial-ogon-tepym-narz

Converted

 • Location
  Warszawa
 1. Poproszę w opcji KT nr 90, nr 102 i 103 oraz za cenę wywoławczą nr 122
 2. Los nie oszczędza Maksia, choroby również. Dobrze, że jest zaopiekowany i jest mu lżej i łatwiej znosić te wszystkie przypadłości.
 3. No to wiele dobrych myśli i fluidów w stronę Teosia i jego - oby już ostatniej - rodziny :)) Bądź szczęsliwy piesku!
 4. Wielkie kciuki za dobrą podróż Gracji, i - jak napisała magenka - aby jak najwięcej psów mogło dzis rozpocząc nowe życie :)
 5. Wszystkie trzy koty przepiękne :)
 6. Boguś, płakałam przez miesiąc, codziennie po kilka razy po tym, jak musiałam pomóc odejść mojej suni. Miała raka kości, była już 9 miesięcy po amputacji łapki, rak przerzucił się do płuc i sunia się dusiła, nie mogła oddychać. Musiałam podjąć tę straszną decyzję, byłam przy niej do końca, głaskałam ją po łepku, gdy odchodziła. Długo sobie wyrzucałam, że nie zauważyłam wcześniej, że lekko kuleje na łapkę, że wcześniej nie podjęłam jej leczenia. Była z nami 10 lat. Przeżyła ze mną wiele ważnych dla mnie chwil. To była moja wielka przyjaciółka. Do dziś jej wspomnienie zalewa mnie falą ciepła, a minęło już 7 lat. Teraz wiem, że mogę jedynie podziękować losowi, że pozwolił nam się odnaleźć i przeżyć razem te 10 lat. A teraz jest ze mną kolejny rozbitek życiowy, który znalazł przystań w moim domu, i wiem, że moja sunia cieszy się, że na jej miejsce przyszedł kolejny zwierz, który jest kochany. Że zrobiła mu miejsce odchodząc, może nawet specjalnie skrzyżowała nasze ścieżki. A w moim sercu będzie zawsze mieć wyjątkowe miejsce. Pozdrawiam Cię serdecznie i wierzę, że Twój Przyjaciel da Ci znak, że jest w miejscu, gdzie jest mu dobrze i spokojnie, i że nie chce, abyś się zadręczał. I dziękuje za wspólne wspaniałe lata.
 7. "Moją drogą B." Krysi Jandy poproszę :)
 8. Grosik dla ślicznej mordeczki poleciał :) Niech mu się szczęści. Pierwszy uśmiech losu już go spotkał, teraz pora na kolejne :)
×