• Announcements

    • Admin

      Regulamin Forum   12/31/16

      Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

bety

Moderators
  • Content count

    7211
  • Joined

  • Last visited

About bety

  • Rank
    Moderator

Profile Information

  • Gender
    Not Telling

Recent Profile Visitors

2100 profile views
  1. Jeśli gdzieś się pomyliłam, lub jeśli czegoś brakuje to śmiało uzupełniać. Grudzień będzie trochę później. ;) Pzdr
  2. ROK 2017 (październik - grudzień) Turija (Serbia) 1.X.2017 (CAC) [zgłoszonych - ?] sędzia: Tiina Taulos (Finlandia) (?) Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. ?) - V1/?, CAC, BOB ? Ruthdales PRADA IN RED - (suka kl. pośrednia) - V1/?, CAC ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tulln (Austria) 1.X.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 16] sędzia: Klaus Strack (Niemcy) Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. otwarta) - V1/2, CAC, CACIB, BOB I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V2/2, res.CAC, res.CACIB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Dortmund (Niemcy) 13.X.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 18] sędzia: Chris McLean (Wlk. Brytania) Triumf Sibiri ALWAYS FIRST - (pies kl. szczeniąt) - wo1/1 Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V1/1, CAC, res.CACIB Ruthdales PRADA IN RED - (suka kl. młodzieży) - V3/6 WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB COCO CHANEL Daikoku - (suka kl. pośrednia) - bdb2/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Dortmund (Niemcy) 15.X.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 25] sędzia: Erika Hakkinen (Finlandia) Triumf Sibiri ALWAYS FIRST - (pies kl. szczeniąt) - wo1/1 Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - bdb1/1 Ruthdales PRADA IN RED - (suka kl. młodzieży) - V/8 WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. pośrednia) - V2/3, res.CAC COCO CHANEL Daikoku - (suka kl. pośrednia) - bdb3/3 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Craiova (Rumunia) 28.X.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 8] sędzia: Avi Marshak (Izrael) Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V1/?, CAC, CACIB, BOB, BOG 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Craiova (Rumunia) 28.X.2017 (CAC) [zgłoszonych - 7] sędzia: Enrico Drudi (San Marino) Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V1/?, CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Craiova (Rumunia) 29.X.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 8] sędzia: Rafael Malo Alcrudo (Hiszpania) Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V1/?, CAC, res.CACIB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Lipsk (Niemcy) 8.XI.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 56] sędzia: Francesco Cochetti (Włochy) Triumf Sibiri ALWAYS FIRST - (pies kl. szczeniąt) - wo1/1 ZYGA HIRRANI Himeko - (pies kl. szczeniąt) - nb Zvezdnaya Kapel ENRIKKI STAIL - (pies kl. młodzieży) - nb Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. championów) - V2/8, res.CAC Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. otwarta) - V2/5, res.CAC Ruthdales PRADA IN RED - (suka kl. młodzieży) - V1/5, CAJC WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. pośrednia) - bdb4/4 I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V2/5, res.CAC Hikay's SHE'S ALL THAT - (suka kl. otwarta) - V4/8 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Lipsk (Niemcy) 10.XI.2017 (Światowa) [zgłoszonych - 225] sędzia: Aramis Joy Lim (Australia) - psy & Jorge Nallem (Urugwaj) - suki Buckridge's HIGH ROLLER - (pies kl. weteranów) - V3/3 Triumf Sibiri ALWAYS FIRST - (pies kl. szczeniąt) - wo4/6 ZYGA HIRRANI Himeko - (pies kl. szczeniąt) - o/6 Capronca BLACK JACK - (pies kl. młodzieży) - bdb/25 Zvezdnaya Kapel ENRIKKI STAIL - (pies kl. młodzieży) - bdb/25 Indevor SURACE WIND - (pies kl. championów) - bdb/24 Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. championów) - V/24 Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. otwarta) - V/19 CARTIER Daikoku - (pies kl. otwarta) - V/19 SACHIKO Jurojin - (suka kl. szczeniąt) - wo4/7 Ruthdales PRADA IN RED - (suka kl. młodzieży) - bdb/29 KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. pośrednia) - bdb/15 WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. pośrednia) - bdb/15 AFERA Daikoku - (suka kl. championów) - bdb/13 Amartami BORN TO BE BEAUTY - (suka kl. championów) - nb I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V/13 BLACKBERRY Art Mironoff - (suka kl. otwarta) - V/29 Hikay's SHE'S ALL THAT - (suka kl. otwarta) - V/29 COCO CHANEL Daikoku - (suka kl. otwarta) - nb VS FOXY LADY Volturnus - (suka kl. otwarta) - V/29 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Genewa (Szwajcaria) 17.11.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 6] sędzia: Roberto Velez Pico (Puerto Rico) Caneden HOCUS POCUS - (suka kl. otwarta) - V1/2, CAC, res.CACIB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Genewa (Szwajcaria) 18.11.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 4] sędzia: Roger Barrenne (Francja) Caneden HOCUS POCUS - (suka kl. otwarta) - V2/2, res.CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Genewa (Szwajcaria) 19.11.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 7] sędzia: Singh Javinder (Indie) Caneden HOCUS POCUS - (suka kl. otwarta) - V2/3, res.CAC, res.CACIB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kortrijk (Belgia) 18-20.XI.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 18] sędzia: Masonori Fujimoto (Meksyk) AFERA Daikoku - (suka kl. championów) - V1/1 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Pembroke (Malta) (18 albo 19) ?.XI.2017 (CACIB) [zgłoszonych - ?] sędzia: () DOCENT Amakita - (pies kl. ?) - V1/?, CAC, CACIB, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Krasnodar (Rosja) 25-26.XI.2017 (CAC) [zgłoszonych - ?] sędzia: Robert Akopyan (Rosja) ZEFIR HIRRANI Himeko - (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR cdn
  3. ROK 2017 (lipiec - wrzesień) Tuusula (Finlandia) 1-2.VII.2017 (CAC) [zgłoszonych - 5] sędzia: Ernie Paterson (Wlk. Brytania) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Riihimaki (Finlandia) 1-2.VII.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 13] sędzia: Kari Granaas Hansen (Norwegia) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vel'ka Ida (Słowacja) 1.VII.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 9] sędzia: Andreas Korozs (Węgry) Ruthdales JON SNOW - (pies kl. otwarta) - V1/1, CAC, CACIB, BOS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Vel'ka Ida (Słowacja) 2.VII.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 10] sędzia: Jaroslav Matyas (Słowacja) Ruthdales JON SNOW - (pies kl. otwarta) - V1/1, CAC, CACIB, BOS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Raasepori (Finlandia) 9.VII.2017 (CAC) [zgłoszonych - 7] sędzia: Perttu Stahlberg (Finlandia) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, BOS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ogre (Łotwa) (15 albo 16)?.VII.2017 (CAC) [zgłoszonych - ?] sędzia: () Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. młodzieży) - V1, CAJC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Pori (Finlandia) 29-30.VII.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 10] sędzia: Noel Beggs (Irlandia) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. młodzieży) - ndo/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Mlada Boleslav (Czechy) 12-13.VIII.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 17] sędzia: Zdenka Jilkova (Czechy) VS AMBER Volturnus - (suka kl. pośrednia) - V2/3, res.CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Turku (Finlandia) 12-13.VIII.2017 (CAC) [zgłoszonych - 8] sędzia: Harry Tast (Finlandia) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Brive (Francja) 13.VIII.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 10] sędzia: Sylvie Desserne (Francja) MAMMA MIA Du Lac Brule - (suka kl. młodzieży) - V1/1 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kouvola (Finlandia) 19.VIII.2017 (CAC) [zgłoszonych - 6] sędzia: Marija Kavcic (Słowenia) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. pośrednia) - V1, CAC, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tallin (Estonia) 19.VIII.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 8] sędzia: Anneli Pukkila (Finlandia) Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, NJwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tallin (Estonia) 20.VIII.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 12] sędzia: Maire Tonurist (Estonia) Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. młodzieży) - V2/3 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kijów (Ukraina) 24.VIII.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 30] sędzia: Andrzej Szutkiewicz Indevor SURFACE WIND - (pies kl. otwarta) - V/5 Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V1/1, CAC Ruthdales PRADA IN RED - (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. pośrednia) - V/5 AFERA Daikoku - (suka kl. championów) - V1/1, CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kijów (Ukraina) 26.VIII.2017 (CAC) [zgłoszonych - 17] sędzia: Liz Dunhill (Wlk. Brytania) - psy & Dagmar Klein (Rumunia) - suki Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - nb Ruthdales PRADA IN RED - (suka kl. młodzieży) - nb WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. pośrednia) - V2/3, res.CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kijów (Ukraina) 27.VIII.2017 (Europejska) [zgłoszonych - 78] sędzia: Gerard Jipping (Holandia) - psy & Liz Dunhill (Wlk. Brytania) - suki Triumf Sibiri ALWAYS FIRST - (pies kl. szczeniąt) - wo3/4 Indevor SURFACE WIND - (pies kl. otwarta) - bdb/9 Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V4/9 Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. championów) - V2/9, res.CAC Ruthdales PRADA IN RED - (suka kl. młodzieży) - V3/5 WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. pośrednia) - V/9 AFERA Daikoku - (suka kl. championów) - V4/8 I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V2/8, res.CAC, res.CACIB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Janakkala (Finlandia) 26-27.VIII.2017 (CAC) [zgłoszonych - 9] sędzia: Kirsi Honkanen (Finlandia) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. pośrednia) - bdb1/1 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Lahti (Finlandia) 2.IX.2017 (spec. AA) [zgłoszonych - 70] sędzia: Roberta Wright (Wlk. Brytania) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. młodzieży) - V2/3 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Mińsk (Białoruś) 2.IX.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 5] sędzia: Nina Kharatishvili (Rosja) Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB ? WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. pośrednia) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Mińsk (Białoruś) 3.IX.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 5] sędzia: Zoran Curcic (Serbia) Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB ? WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. pośrednia) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Helsinki (Finlandia) 2-3.IX.2017 (CAC) [zgłoszonych - 5] sędzia: Anne - Chaterine Edoff (Szwecja) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. pośrednia) - V1/1 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kecskemet (Węgry) 2.IX.2017 (CAC) [zgłoszonych - 6] sędzia: Jean Lawless (Irlandia) COCO CHANEL Daikoku - (suka kl. ?) - V2/?, res.CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grodno (Białoruś) 9.IX.2017 (CAC) [zgłoszonych - ?] sędzia: Julia Strelkov (Białoruś) Amartami BORN TO BE LOVELY - (suka kl. ?) - V1/?, CAC, BOB, BOG 4 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Richmond (Wlk. Brytania) 9-10.IX.2017 (Championship) sędzia: Frank Kane (Wlk. Brytania) CASANDRA Jagbull - (suka - limit) - 2/2, res.Best Bitch ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Siracusa (Włochy) 24.IX.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 11] sędzia: Manola Poggesi (Włochy) DOCENT Amakita - (pies kl. ?) - V1/?, CAC, CACIB, BOS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Backa Topola (Serbia) 30.IX.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 7] sędzia: Tibor Bosnjak (Serbia) Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. ?) - V1/?, CAC Ruthdales PRADA IN RED - (suka kl. pośrednia) - V1/?, CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tulln (Austria) 30.IX.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 16] sędzia: Guido Schafer (Niemcy) Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, BOS I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, BOB cdn
  4. ROK 2017 (kwiecień - czerwiec) Bistrita (Rumunia) 1.IV.2017 (CAC) [zgłoszonych - 10] sędzia: Kelemen Atilla (Rumunia) Indevor SURFACE WIND - (pies kl. ?) - ? AFERA Daikoku - (suka kl. ?) - V1/?, CAC, BOB, BOG 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Bistrita (Rumunia) 2.IV.2017 (CAC) [zgłoszonych - 10] sędzia: Augusti Ionescu (Rumunia) Indevor SURFACE WIND - (pies kl. ?) - ? AFERA Daikoku - (suka kl. ?) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Bistrita (Rumunia) 2.IV.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 10] sędzia: Nedim Suta (Bośnia i Hercegowina) Indevor SURFACE WIND - (pies kl. ?) - ?/?, res.CACIB AFERA Daikoku - (suka kl. ?) - V1/?, CAC, CACIB, BOB, BOG 1, BIS 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Bratysława (Słowacja) 1.IV.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 16] sędzia: Simon Oliver (Chorwacja) Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB, BOS KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V2/2, res.CAC, res.CACIB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Bratysława (Słowacja) 2.IV.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 15] sędzia: Elena Kuleshova (Rosja) Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB, BOB KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, NJwR I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V2/2, res.CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Betliar (Słowacja) 8.IV.2017 (spec. AA) [zgłoszonych - 20] sędzia: Peter Firic (Macedonia) Redvoll UORBEK KORSAR - (pies kl. championów) - nb PANDA z Olexovho Dvora - (suka kl. pośrednia) - V1/3, CAC POLEMICA z Olexovho Dvora - (suka kl. pośrednia) - V2/3, res.CAC DEBRA Amakita - (suka kl. otwarta) - nb ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tallinn (Estonia) 8-9.IV.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 13] sędzia: Lois Wilson (Pd. Afryka) Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. młodzieży) - V2/4 MOLI Inherti - (suka kl. młodzieży) - bdb/4 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kowno (Litwa) 8.IV.2017 (CAC) [zgłoszonych - 14] sędzia: Grzegorz Weron Amartami C'MAXI DILLER - (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kowno (Litwa) 9.IV.2017 (CAC) [zgłoszonych - 13] sędzia: Wyacheslav Werbitskij (Białoruś) Amartami C'MAXI DILLER - (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Chemnitz (Niemcy) 8-9.IV.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 19] sędzia: Gerda Kastl (Niemcy) Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. poślednia) - V1/3, res.CAC, res.CACIB I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB, BOS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Rakvere (Estonia) 30.IV.2017 (CAC) [zgłoszonych - 8] sędzia: Liudmia Lavrova (Mołdawia) Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. młodzieży) - V3/3 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Amiens (Francja) 29-30.IV.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 9] sędzia: Franco Mannato (Francja) LOVE ME TENDER Apocalipto - (suka kl. otwarta) - V2/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Alytus (Litwa) 29.IV.2017 (CAC) [zgłoszonych - 7] sędzia: Audrone Babianskiene (Litwa) Amartami C'MAXI DILLER - (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Alytus (Litwa) 30.IV.2017 (CAC) [zgłoszonych - 6] sędzia: Athanasios Garivaldis (Cypr) Amartami C'MAXI DILLER - (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Talsi (Łotwa) 29.IV.2017 (CAC) [zgłoszonych - 6] sędzia: Viktor Pilikin (Rosja) Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. ?) - V1/?, CAC, BOS WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. ?) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Talsi (Łotwa) 30.IV.2017 (CAC) [zgłoszonych - 5] sędzia: Olga Dolejsova (Czechy) Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. ?) - V1/?, CAC, BOS WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. ?) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Budapeszt (Węgry) 29.IV.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 12] sędzia: Eugene Yerusalimsky (Rosja) Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. otwarta) - V1/2, CAC, CACIB, BOS KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC COCO CHANEL Daikoku - (suka kl. młodzieży) - dyskw. I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. otwarta) - V2/2, res.CAC, res.CACIB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Budapeszt (Węgry) 30.IV.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 9] sędzia: Georgiy Onishchenko (Ukraina) Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. pośrednia) - V1/1, CAC, res.CACIB KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, NJwR COCO CHANEL Daikoku - (suka kl. młodzieży) - nb I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V1/1, CAC, CACIB, BOS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Budapeszt (Węgry) 1.V.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 14] sędzia: Balogh Zsuzsanna (Węgry) Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. championów) - V1/1, CAC, res.CACIB KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V/? I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. otwarta) - V2/2, res.CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Sastamala (Finlandia) 1.V.2017 (CAC gr.V) [zgłoszonych - 19] sędzia: Poti Sakari (Finlandia) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. młodzieży) - V1/3, CAJC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Birmingham (Wlk. Brytania) 4-7.V.2017 (National Dog Show) sędzia: Frank Kane (Wlk. Brytania) CHRISTINA Jagbull - (suka - limit) - VHC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Lucenec (Słowacja) 6.V.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 13] sędzia: Emilia Mudera (Słowacja) I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, BOS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Lucenec (Słowacja) 7.V.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 11] sędzia: Tibor Havelka (Słowacja) I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, BOB, BOG 2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Erfurt (Niemcy) 6.V.2017 (CAC) [zgłoszonych - 23] sędzia: Claus Peter Fricke (Niemcy) KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. ?) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tampere (Finlandia) 6-7.V.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 15] sędzia: Korpela Reino (Finlandia) MOLI Inherti - (suka kl. młodzieży) - db/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Aigrefeuille D Aunis (Francja) 7.V.2017 (CAC) [zgłoszonych - 7] sędzia: Jeanette Larive (Francja) LOVE ME TENDER Apocalipto - (suka kl. otwarta) - V2/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grodno (Białoruś) 13.V.2017 (CAC) [zgłoszonych - ?] sędzia: () Amartami C'MAXI DILLER - (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Grodno (Białoruś) 13.V.2017 (spec. AA) [zgłoszonych - ?] sędzia: () Amartami C'MAXI DILLER - (pies kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR, BOB, BIS 1 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Koski (Finlandia) 13.V.2017 (CAC gr.V) [zgłoszonych - 14] sędzia: Esko Nummijarvi (Finlandia) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Eura (Finlandia) 14.V.2017 (CAC gr.V) [zgłoszonych - 7] sędzia: Pirjo Aaltonen (Finlandia) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. młodzieży) - V1/3, CAJC, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Moletai (Litwa) 27.V.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 26] sędzia: Lenka Frncova (Czechy) Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, NJwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Moletai (Litwa) 28.V.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 26] sędzia: Mica Mladenovic (Czechy) Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. młodzieży) - ? ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Alavus (Finlandia) 10-11.VI.2017 (CAC) [zgłoszonych - 15] sędzia: Matti Palojarvi (Finlandia) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. młodzieży) - V2/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kotka (Finlandia) 17-18.VI.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 11] sędzia: Erika Hakkinen (Finlandia) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. młodzieży) - V1/1, res.CAJC cdn
  5. ROK 2017 (styczeń - marzec) Tartu (Estonia) 7.I.2017 (CAC) [zgłoszonych - 6] sędzia: Małgorzata Wieremiejczyk - Wierzchowska Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. szczeniąt) - wo1/1, NSzwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tartu (Estonia) 8.I.2017 (CAC) [zgłoszonych - 6] sędzia: Kalvo Kriisk (Estonia) Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. szczeniąt) - wo1/1, NSzwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Budapeszt (Węgry) 7-8.I.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 13] sędzia: Tamas Jakkel (Węgry) COCO CHANEL Daikoku - (suka kl. młodzieży) - ?/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Paryż (Francja) 7.I.2017 (CAC) [zgłoszonych - 20] sędzia: Nikos Vazakas (Grecja) LOVE ME TENDER Apocalipto - (suka kl. otwarta) - V2/3, res.CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Paryż (Francja) 8.I.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 13] sędzia: Anna Tiets (Rosja) LOVE ME TENDER Apocalipto - (suka kl. otwarta) - V3/3 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nitra (Słowacja) 14.I.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 14] sędzia: Jaroslav Matyas (Słowacja) Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. pośrednia) - V2/2, res.CAC KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V3/3 I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V3/3 DELEGACJA HIMEKO Amakita - (suka kl. otwarta) - nb ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nitra (Słowacja) 15.I.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 13] sędzia: Maria Bruska Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. pośrednia) - V1/2 KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V1/3, CAJC, BOS I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Turku (Finlandia) 21-22.I.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 30] sędzia: Linda Volarikova (Słowacja) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. szczeniąt) - wo1/2, NSzwR ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Brno (Czechy) 4.II.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 21] sędzia: Leos Jancik (Czechy) Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB, BOB, BOG 2 KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V2/3 I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V1/2, CAC, CACIB, BOS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Brno (Czechy) 5.II.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 22] sędzia: Kristina Vanickova (Czechy) Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. pośrednia) - V1/2, CAC KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V3/4 I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V1/2, CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tallin (Estonia) 11-12.II.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 9] sędzia: Kari Jarvinen (Finlandia) MEZO Volturnus - (pies kl. championów) - V1/1, CAC, CACIB, NPwR, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Budapeszt (Węgry) 17.II.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 19] sędzia: Carolyn A. Alexander (USA) COCO CHANEL Daikoku - (suka kl. młodzieży) - V4/6 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Budapeszt (Węgry) 19.II.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 13] sędzia: Claus Peter Fricke (USA) COCO CHANEL Daikoku - (suka kl. młodzieży) - ?3/3 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Bratysława (Słowacja) 18.II.2017 (CH) [zgłoszonych - 4] sędzia: Leos Jancik (Czechy) Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V2/2, res.CAC WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. młodzieży) - V1/1, CAJC, BOG 3 (?) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Bratysława (Słowacja) 19.II.2017 (CAC) [zgłoszonych - 17] sędzia: Zdenka Jilkova (Czechy) Ruthdale NO PAIN NO GAIN - (pies kl. pośrednia) - V2/2, res.CAC Indevor GREAT PRETENDER - (pies kl. championów) - V1/2, CAC KEY TO OUR HEARTS Pearl River - (suka kl. młodzieży) - V3/3 WENA z Dworu Abakusa - (suka kl. młodzieży) - V1/3, CAJC, Mł.Zw.SK I'M YOUR SWEET HEART Pearl River - (suka kl. pośrednia) - V1/2, CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Valmiera (Łotwa) 18.II.2017 (CAC) [zgłoszonych - 9] sędzia: Marko Lepasaar (Estonia) Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Valmiera (Łotwa) 19.II.2017 (CAC) [zgłoszonych - 7] sędzia: Kalvo Kriisk (Estonia) Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. młodzieży) - V1/?, CAJC, BOS ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Stroby (Dania) 4.III.2017 (CAC gr.V) [zgłoszonych - 15] sędzia: Gerard Jipping (Holandia) PANAMA Volturnus - (suka kl. otwarta) - V1/3, res.CAC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ CRUFT (Wlk.Bryt.) 9-12.III.2017 sędzia: G. Corish (Wlk. Bryt.) CHRISTINA Jagbull - (suka - post graduate) - VHC ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tallin (Estonia) 11.III.2017 (CAC) [zgłoszonych - 11] sędzia: Mirosław Redlicki Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. młodzieży) - bdb/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Tallin (Estonia) 12.III.2017 (CAC) [zgłoszonych - 10] sędzia: Tatiana Romanovskaya (Białoruś) Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. młodzieży) - V2/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Kirchheim (Niemcy) 18.III.2017 (spec. AA) [zgłoszonych - 48] sędzia: Gloria Kerr (USA) Indevor SURFACE WIND - (pies kl. pośrednia) - V1/6, CAC, NPwR AFERA Daikoku - (suka kl. championów) - V1/3, CAC, NSwR, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Montlucon (Francja) 18.III.2017 (NE AA) [zgłoszonych - 108] sędzia: Nancy S. Amburgey (USA) DD'S KNOW THE ROPES Dan Danilo - (pies kl. pośrednia) - V3/8 LOVE ME TENDER Apocalipto - (suka kl. otwarta) - V/21 CENTIANA Przechodzka Preria - (suka kl. otwarta) - V/21 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Montlucon (Francja) 19.III.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 70] sędzia: Christian Leneuf (Francja) DD'S KNOW THE ROPES Dan Danilo - (pies kl. pośrednia) - nb LOVE ME TENDER Apocalipto - (suka kl. otwarta) - bdb/10 CENTIANA Przechodzka Preria - (suka kl. otwarta) - bdb/10 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Modica (Włochy) 26.III.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 8] sędzia: Mile Aleksoski (Macedonia) DOCENT Amakita - (pies kl. ?) - V1/?, CAC, CACIB, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Narva (Estonia) 25-26.III.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 4] sędzia: Jurate Butkiene (Litwa) Amartami C'MAXI LADY - (suka kl. młodzieży) - V1/2, CAJC, NJwR, BOB ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Lahti (Finlandia) 25-26.III.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 16] sędzia: Patricia Gilliard (USA) Amartami C'MAXI ESSTO - (pies kl. młodzieży) - bdb1/2 ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Angers (Francja) 26.III.2017 (CACIB) [zgłoszonych - 9] sędzia: Jeannette Larive (Francja) LOVE ME TENDER Apocalipto - (suka kl. otwarta) - V1/1, CAC, CACIB, BOS cdn
  6. Nowy Dwór Maz. 9-10.XII.2017 (CWC) sędzia: Katarzyna Fiszdon PSY Klasa młodszych szczeniąt (baby): De Kaners FINIGAN KENJI - wo, NBwR, BIS Baby 4 Klasa młodzieży: FANGO Czeibo - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GUARO - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 2 KOTARO Gaudeamus Camo - V2 Pzdr
  7. Wałbrzych 2-3.XII.2017 (CWC) sędzia: Janusz Opara PSY Klasa szczeniąt: SHOW MAN z Dworu Abakusa - nb Klasa młodzieży: ALMAR Eye Of A Bear (Czechy) Winterrahills THE GREATEST - V1, Zw.Mł., NJwR, BOB Triumf Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY - nb Klasa otwarta: HOGAN Gogolińska Karolina - oceniony poza kolejnością SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): BELLA Grandes Lobos - wo, NBwR Klasa młodzieży: MOONLIGHT ON SHY Pearl River (Czechy) - V1, Zw.Mł., BOS Klasa pośrednia: BETINA LINABERO Przechodzka Preria WENA z Dworu Abakusa Klasa otwarta: BLACKBERRY Art Mironoff do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  8. Od piątku do niedzieli była awaria na bazie akit, nie działała strona ani mail bazowy. Wszystkich, którzy w tym czasie do mnie pisali pragnę zawiadomić, że nic do mnie nie docierało, także moje maile nie były dostarczane. Dziś już wszystko działa (mam nadzieję, że tak już pozostanie). Do tych o których wiedziałam już wysłałam maile z odpowiedziami, pozostałych o których nie wiem proszę o ponowne wysłanie maili. Pzdr
  9. Kielce 26.XI.2017 (CACIB) sędzia: Rafael Perrondo Garcia (Hiszpania) PSY Klasa szczeniąt: SHOW MAN z Dworu Abakusa - wo, NSzwR Klasa młodzieży: MUKI Mb-Amigo - V2 Triumf Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY - V3 ZYGA HIRRANI Himeko - V1, Zw.Mł. Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRANDO TORETO - V2 LSA VENI VEDI VICI (Rosja) - V1, CWC, res.CACIB Klasa otwarta: AMARAT Hirrani - V2 / bdb2 ? Ruthdales JON SNOW - V1 Klasa championów: Dr. Wolf RETROSPECT OF VICTORY (Litwa) - nb Indevor ONE IN A MILLION (Rosja) - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB Ruthdale NO PAIN NO GAIN - nb OZZY z Olexovho Dvora - V2 Torazo's BUMBLEBEE TRIUMPH SIBERIA (Rosja) - nb SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): VS LADY CORA Volturnus - wo, NBwR Klasa szczeniąt: VS TIRAMISU Volturnus - wo Klasa młodzieży: Dr. Wolf ALL ABOUT DIVA (Litwa) - V2 GOYA Inherti - V4 Rossomonza ABBY - V3 Ruthdales DAUGHTER OF THE KING - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRIFTI - V2 KEY TO OUR HEARTS Pearl River - V1 Klasa otwarta: VS FOXY LADY Volturnus - V1 Klasa championów: Great Correll's NYX (Dania) - V3 Indevor UNDERCOVER LOVE (Rosja) - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS LSA HELGA PERFECTION IDEAL (Rosja) - V4 Restyl-Ing PRINCESS GABRIELLA (Rosja) - V2, res.CACIB do poprawki i uzupełnienia Pzdr
  10. Kielce 25.XI.2017 (CACIB) sędzia: Carmen Navarro (Hiszpania) PSY Klasa szczeniąt: SHOW MAN z Dworu Abakusa - nb Klasa młodzieży: Capronca BLACK JACK - nb Dr. Wolf A KIND OF MAGIC - V1, Zw.Mł., NJwR MUKI Mb-Amigo - V2 Triumf Sibiri VAIS VSEGDA PERVIY - nb Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRANDO TORETO - V1, CWC Klasa otwarta: AMARAT Hirrani - bdb3 LSA VENI VEDI VICI (Rosja) - V1. CWC, res.CACIB Ruthdales JON SNOW - V2 Torazo's BUMBLEBEE TRIUMPH SIBERIA (Rosja) - nb Klasa championów: Dr. Wolf RETROSPECT OF VICTORY (Litwa) - nb Indevor ONE IN A MILLION (Rosja) - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB, BOG 2 Ruthdale NO PAIN NO GAIN - nb SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): VS LADY CORA Volturnus - wo1, NBwR Klasa szczeniąt: VS TIRAMISU Volturnus - wo1, NSzwR Klasa młodzieży: Dr. Wolf ALL ABOUT DIVA (Litwa) - V1, Zw.Mł. GOYA Inherti - V4 Rossomonza ABBY - V3 Ruthdales DAUGHTER OF THE KING - V2 Klasa pośrednia: ELEONORA Jagbull - V3 Finigan NEK-CYN GRIFTI - V2 KEY TO OUR HEARTS Pearl River - V1, CWC Klasa otwarta: VS FOXY LADY Volturnus - V1, CWC, res.CACIB Klasa championów: Great Correll's NYX (Dania) - V2 Indevor UNDERCOVER LOVE (Rosja) - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS LSA HELGA PERFECTION IDEAL (Rosja) - V3 Restyl-Ing PRINCESS GABRIELLA (Rosja) - V4 Pzdr
  11. Kielce 24.XI.2017 (CACIB) sędzia: Perttu Stahlberg (Finlandia) PSY Klasa młodzieży: Capronca BLACK JACK - nb Dr. Wolf A KIND OF MAGIC - V2 FANGO Czeibo - V3 MUKI Mb-Amigo - V1, Zw.Mł., NJwR Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRANDO TORETO - V1, CWC, res.CACIB LSA VENI VEDI VICI (Rosja) - V2 Klasa otwarta: AMARAT Hirrani - bdb Torazo's BUMBLEBEE TRIUMPH SIBERIA (Rosja) - nb Klasa championów: Dr. Wolf RETROSPECT OF VICTORY (Litwa) - nb Indevor ONE IN A MILLION (Rosja) - V2 Ruthdale NO PAIN NO GAIN - V1, CWC, CACIB, NDPwR, BOB SUKI Klasa szczeniąt: SACHIKO Jurojin - wo1, NSzwR VS TIRAMISU Volturnus - wo2 Klasa młodzieży: Dr. Wolf ALL ABOUT DIVA (Litwa) - V2 Rossomonza ABBY - V1, Zw.Mł. Klasa pośrednia: Finigan NEK-CYN GRIFTI - V2 KEY TO OUR HEARTS Pearl River - V1, CWC Klasa otwarta: BELAMI Maczu-Ku - bdb VS FOXY LADY Volturnus - V1, CWC Klasa championów: Great Correll's NYX (Dania) - V3 Indevor UNDERCOVER LOVE (Rosja) - V1, CWC, CACIB, NDSwR, BOS LSA HELGA PERFECTION IDEAL (Rosja) - V4 Restyl-Ing PRINCESS GABRIELLA (Rosja) - V2, res.CACIB Pzdr
  12. Pruszków / Piaseczno 19.XI.2017 (CWC) sędzia: Katarzyna Czarkowska PSY Klasa młodzieży: FANGO Czeibo - V1 Klasa otwarta: Day Dream's [email protected] FELLOWS (Niemcy) - V1, CWC Klasa championów: Torazo's BUMBLEBEE TRIUMPH SIBERIA (Rosja) - V1, CWC, NDPwR, BOB SUKI Klasa pośrednia: COSTA Somnia Vera - ndo Klasa otwarta: Mighty Fellows ACTION IN BLACK (Niemcy) - V1, CWC, NDSwR, BOS No Divas ARMORY - V2 Pzdr #
  13. Racibórz 18-19.XI.2017 (CWC gr.V) sędzia: Anna Chrzanowska PSY Klasa młodzieży: ALMAR EYE OF A BEAR (Czechy) - 1 Klasa pośrednia: JOY OF WILD DANCE Pearl River (Czechy) - 1 Klasa otwarta: Finigan NEK-CYN GRANDO TORETO - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 4 Klasa championów: BOSTON Tavo Svajone - nb FALCO FLYING SPIRIT Pearl River (Czechy) - 1 SUKI Klasa pośrednia: KEY TO OUR HAPPINESS Pearl River (Czechy) - 1 Klasa otwarta: Finigan NEK-CYN GRIFTI - V1, CWC, NDSwR, BOS do poprawki i uzupełnienia Pzdr #
  14. Minikowo / Chojnice 11.XI.2017 (CWC gr.V) sędzia: Blanka Borowiec - Szczepańska PSY Klasa młodzieży: Capronca BLACK JACK - bdb Klasa pośrednia: WELL DIABLO z Dworu Abakusa - V1, CWC, NDPwR, BOB Klasa szczeniąt: Jazgar WALKER - V1 SUKI Klasa młodszych szczeniąt: TUNDRA Saratordia - wo, NBwR, BIS Baby 4 Klasa młodzieży: Tan-Ro KELLY ZOLOTAYA FORTUNA - db Klasa pośrednia: KEY TO OUR HEARTS Pearl River - V1, CWC, NDSwR, BOS do poprawki i uzupełnienia Pzdr #
  15. Mielno / Koszalin 4.XI.2017 (CWC) sędzia: Katarzyna Fiszdon PSY Klasa pośrednia: WELL DIABLO z Dworu Abakusa - V1, CWC, NDPwR, BOB, BOG 3 Klasa otwarta: ZLATAN Golden Send Dog (Rosja) SUKI Klasa młodszych szczeniąt (baby): SHINE OF THE MOON z Dworu Abakusa - wo1 TUNDRA Saratordia - wo2 Klasa szczeniąt: SACHIKO Jurojin Klasa otwarta: DESSI Rancho AnerDog do poprawki i uzupełnienia Pzdr