• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Magdarynka

Members
 • Content count

  1476
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Magdarynka last won the day on April 22 2016

Magdarynka had the most liked content!

3 Followers

About Magdarynka

 • Rank
  ...

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

437 profile views
 1. Paczuszka dotarła. Dziękuję pięknie :)
 2. Poproszę herbatę [26] w opcji kup teraz, kwotę do zapłaty i numer konta :) Może być przesyłka nierejestrowana.
 3. Koraliki właśnie do mnie przydreptały. Dziękuję pięknie :)
 4. Rzadko bywam na dogomanii, ale sądziłam, że czas awantur minął. Byłam w błędzie... mar.gajko, dlaczego mam wrażenie, że skoro miałaś niedawno kontrolę GIODO to teraz szukasz kozła ofiarnego i złość zasłania Ci zdrowy rozsądek? Wszyscy tu staramy się w miarę swoich możliwości pomagać zwierzakom, które tej pomocy potrzebują, a tu czytam o ustawach, administrowaniu danymi osobowymi, itd. OK, skoro idziemy tą ścieżką, to czy sprawdziłaś, czy wszystkie osoby wystawiające bazarki [zwłaszcza cegiełkowe] mają zgodę na zbiórkę publiczną? Czy jeśli dostaję zaproszenie na bazarek a nie ma mnie na liście osób, które zgadzają się na otrzymywanie takiej korespondencji to powinnam takiego maila z zaproszeniem natychmiast zgłosić do UKE jako spam? Według prawa powinnam! Czy to jest ta ścieżka, którą chcesz iść? Czy w ten sposób pomożesz zwierzakom, czy może im zaszkodzisz? I tak, Ludwa rozliczała mojego PITa w tym roku i w zeszłym i zrobiła to szybko i dobrze i w przyszłym roku też skorzystam z jej pomocy. I nie lubię, gdy mi ktoś mówi na co mam wydawać moje pieniądze i komu pomagać. Pozwól, że sama o tym zdecyduję.
 5. Szaliczek właśnie do mnie przydreptał. Dziękuję :)
 6. Poproszę nr. 5 w KT. Jeśli to faktycznie nie plastik to te ciemne kulki to czarne perły, a te białe to może być kamień księżycowy, kwarc mleczny albo agat. "Pomacam" to się dowiem co to ;) Poproszę jeszcze numer konta.
 7. PITy rozliczone, psiaki nakarmione :)
 8. Ja poproszę dla dwóch osób. Jednej zaraz podeślę, a druga jeszcze niekompletna, więc podeślę gdy już będę miała wszystkie papierki.
 9. Drogie Panie, było mi absolutnie obojętne komu te fanty wyślę, dlatego napisałam na forum, że proszę o adres. Kto by się zgłosił pierwszy ten by te fanty otrzymał. Niestety nie zgłosił się nikt... Nie wiem na jakiej podstawie ktokolwiek pomyślał, że sama sobie wybiorę komu wyślę paczkę, bo z mojego wpisu z 17 listopada to nie wynika. Z resztą, gdybym faktycznie wybrała komu te fanty wysłać, to nie pisałabym ogólnie prośby o adres do wysyłki tylko skontaktowałabym się z wybraną osobą na pw.
 10. 10 dni temu poprosiłam o adres do wysyłki paczki z fantami. Nikt się nie zgłosił. Zero reakcji. Zero zainteresowania. W takim razie nie wiem po co ten wątek. Trudno, fanty pójdą na inny cel. Sprawa nieaktualna.
 11. Poproszę adres na pw, na jaki wysłać paczkę. Coś tam na pewno znajdę.