• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Magdarynka

Members
 • Content count

  1473
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Magdarynka last won the day on April 22 2016

Magdarynka had the most liked content!

3 Followers

About Magdarynka

 • Rank
  ...

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

394 profile views
 1. Koraliki właśnie do mnie przydreptały. Dziękuję pięknie :)
 2. Rzadko bywam na dogomanii, ale sądziłam, że czas awantur minął. Byłam w błędzie... mar.gajko, dlaczego mam wrażenie, że skoro miałaś niedawno kontrolę GIODO to teraz szukasz kozła ofiarnego i złość zasłania Ci zdrowy rozsądek? Wszyscy tu staramy się w miarę swoich możliwości pomagać zwierzakom, które tej pomocy potrzebują, a tu czytam o ustawach, administrowaniu danymi osobowymi, itd. OK, skoro idziemy tą ścieżką, to czy sprawdziłaś, czy wszystkie osoby wystawiające bazarki [zwłaszcza cegiełkowe] mają zgodę na zbiórkę publiczną? Czy jeśli dostaję zaproszenie na bazarek a nie ma mnie na liście osób, które zgadzają się na otrzymywanie takiej korespondencji to powinnam takiego maila z zaproszeniem natychmiast zgłosić do UKE jako spam? Według prawa powinnam! Czy to jest ta ścieżka, którą chcesz iść? Czy w ten sposób pomożesz zwierzakom, czy może im zaszkodzisz? I tak, Ludwa rozliczała mojego PITa w tym roku i w zeszłym i zrobiła to szybko i dobrze i w przyszłym roku też skorzystam z jej pomocy. I nie lubię, gdy mi ktoś mówi na co mam wydawać moje pieniądze i komu pomagać. Pozwól, że sama o tym zdecyduję.
 3. Szaliczek właśnie do mnie przydreptał. Dziękuję :)
 4. Poproszę nr. 5 w KT. Jeśli to faktycznie nie plastik to te ciemne kulki to czarne perły, a te białe to może być kamień księżycowy, kwarc mleczny albo agat. "Pomacam" to się dowiem co to ;) Poproszę jeszcze numer konta.
 5. PITy rozliczone, psiaki nakarmione :)
 6. Ja poproszę dla dwóch osób. Jednej zaraz podeślę, a druga jeszcze niekompletna, więc podeślę gdy już będę miała wszystkie papierki.
 7. Droga suniu2000, nie podejrzewam Cię o malwersację, bo nie raz już na Twoim bazarku kupowałam, jednak zaniepokoiła mnie cisza na wątku, gdyż wcześniej nie było problemów z komunikacją i finalizacją bazarków. Pal licho farbę, zależało mi, by psiak dostał prezent.
 8. 29 listopada zalicytowałam fanty i poprosiłam o numer konta i kwotę do zapłaty. Numer konta dostałam 4 grudnia i od razu zrobiłam przelew. Przelew dotarł na wskazane konto 5 grudnia. Mój post z 11 grudnia został zignorowany... Dziś mamy 13 grudnia i nic się w sprawie nie dzieje. Czy pieniądze trafiły do psiaków? Czy jest szansa, że Pinky dostanie zakupione przeze mnie chrupki? Czy jest szansa, że otrzymam resztę zakupionych przedmiotów?
 9. Czy Pinky już dostał prezencik? Farba jeszcze do mnie nie dotarła :(
 10. Poproszę 162 i 187 i od razu numer konta i kwotę do zapłaty też poproszę :)
 11. Proszę o wymiary nr 15 i informacje z jakiego materiału jest zrobione. Rezerwuję do czasu uzyskania odpowiedzi.
 12. Właśnie kameleon z bransoletką do mnie przydreptał. Dzięki :)
 13. Poproszę 16 i 31, z tym że 31 proszę przekazać Gai i Pinky'emu. Może tak być? Poproszę też numer konta i kwotę do zapłaty :)