• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Magdarynka

Members
 • Content count

  1480
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Magdarynka last won the day on April 22 2016

Magdarynka had the most liked content!

3 Followers

About Magdarynka

 • Rank
  ...

Profile Information

 • Gender
  Female
 • Location
  Warszawa

Converted

 • Location
  Warszawa

Recent Profile Visitors

475 profile views
 1. Czyli bazarek nie ma formy "kup teraz"? OK, czekamy do końca bazarku.
 2. Ale jak to tak? Przecież kot był pierwszy! Powinni oddać dziecko a nie kota! Ech... Poproszę 2 i 4 do końca i odbiorę sobie w Blue City :) Ale zanim odbiorę to aby nie blokować poproszę numer konta, bo pieniądze pewnie potrzebne na już.
 3. Poproszę nr. 5, numer konta i kwotę do zapłaty.
 4. Proszę o NIEwysyłanie do mnie zaproszeń. Nigdy mnie na tej liście nie było, a moja skrzynka ciągle jest bombardowana zaproszeniami.
 5. Paczuszka dotarła. Dziękuję pięknie :)
 6. Poproszę herbatę [26] w opcji kup teraz, kwotę do zapłaty i numer konta :) Może być przesyłka nierejestrowana.
 7. Koraliki właśnie do mnie przydreptały. Dziękuję pięknie :)
 8. Rzadko bywam na dogomanii, ale sądziłam, że czas awantur minął. Byłam w błędzie... mar.gajko, dlaczego mam wrażenie, że skoro miałaś niedawno kontrolę GIODO to teraz szukasz kozła ofiarnego i złość zasłania Ci zdrowy rozsądek? Wszyscy tu staramy się w miarę swoich możliwości pomagać zwierzakom, które tej pomocy potrzebują, a tu czytam o ustawach, administrowaniu danymi osobowymi, itd. OK, skoro idziemy tą ścieżką, to czy sprawdziłaś, czy wszystkie osoby wystawiające bazarki [zwłaszcza cegiełkowe] mają zgodę na zbiórkę publiczną? Czy jeśli dostaję zaproszenie na bazarek a nie ma mnie na liście osób, które zgadzają się na otrzymywanie takiej korespondencji to powinnam takiego maila z zaproszeniem natychmiast zgłosić do UKE jako spam? Według prawa powinnam! Czy to jest ta ścieżka, którą chcesz iść? Czy w ten sposób pomożesz zwierzakom, czy może im zaszkodzisz? I tak, Ludwa rozliczała mojego PITa w tym roku i w zeszłym i zrobiła to szybko i dobrze i w przyszłym roku też skorzystam z jej pomocy. I nie lubię, gdy mi ktoś mówi na co mam wydawać moje pieniądze i komu pomagać. Pozwól, że sama o tym zdecyduję.
 9. Szaliczek właśnie do mnie przydreptał. Dziękuję :)
 10. Poproszę nr. 5 w KT. Jeśli to faktycznie nie plastik to te ciemne kulki to czarne perły, a te białe to może być kamień księżycowy, kwarc mleczny albo agat. "Pomacam" to się dowiem co to ;) Poproszę jeszcze numer konta.
 11. PITy rozliczone, psiaki nakarmione :)
 12. Ja poproszę dla dwóch osób. Jednej zaraz podeślę, a druga jeszcze niekompletna, więc podeślę gdy już będę miała wszystkie papierki.
 13. Drogie Panie, było mi absolutnie obojętne komu te fanty wyślę, dlatego napisałam na forum, że proszę o adres. Kto by się zgłosił pierwszy ten by te fanty otrzymał. Niestety nie zgłosił się nikt... Nie wiem na jakiej podstawie ktokolwiek pomyślał, że sama sobie wybiorę komu wyślę paczkę, bo z mojego wpisu z 17 listopada to nie wynika. Z resztą, gdybym faktycznie wybrała komu te fanty wysłać, to nie pisałabym ogólnie prośby o adres do wysyłki tylko skontaktowałabym się z wybraną osobą na pw.