Jump to content
Dogomania

Suemi

Members
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

 1. Mieszkam pod Białymstokiem i dzięki Waszej działalności zaadoptowaliśmy Timbę. Pojechaliśmy po nią sami i uważam, że warto robić ogłoszenia z tych województw. Nie wszyscy na wsi trzymają psy w budach :)
 2. Ściskam kciuki ogromnie. Sama miałam sparaliżowaną ONkę. Noszenie na 3 piętro...masakra...ale czego się nie robi dla najbardziej kochanej przeze mnie istoty na Ziemii. Zawsze jest wyjście. Jak się nie uda... tfu tfu, to zostanie wózeczek. Moja popylała na wózku tak, że nie mogłam Jej dogonić
 3. Proszę o adres na pw gdzie mam wysłać podkłady. Zostały mi po mojej psicy :( Mam też pampersy Seni 2
 4. Potwierdzam :-) Timba Radysowiec ( nie zmieniałam imienia, bo do niej pasuje, jak mnie widzi to odprawia dziki taniec) zanosi codziennie moje kapcie na posłanie i robi sobie z nich podusie. Pewnie lepszy sen ma przez to :-P
 5. Suemi

  Reksio za TM :(

  Witam, przeczytam wątek Rexa i bardzo Wam kibicuje. Mam słabość do owczarków, choć po śmierci mojej suni, nie mogłam na nie patrzeć. Moja sunia miała spondylozę. Zdecydowaliśmy się na operację, bo miała tylko 7 lat. Po operacji okazało się, że ma również mielopatię...po operacji żyła tylko rok :-( Pani Zosiu jak będzie Pani u lekarza to proszę o to zapytać, bo to strasznie podstępna choroba. Objawy pokrywają się z innymi chorobami, a niestety nie ma na nią jednoznacznych badań i co najgorsze żadnego lekarstwa... Trzymam za Was kciuki
 6. Miło, że mogłam komuś humor poprawić. U mnie w domu pusto się zrobiło jak mi moja Miniusia odeszła. Chorowała na mielopatię, a zmarła na wylew...przewrotność losu...i do tego w Wigilię...ot taki prezent :( Teraz Timbunia osładza nam życie.
 7. Timba jest u mnie. Adoptowałam ją 2 stycznia. To naprawdę cudny psiak. Charakter ma jak labrador. Mieszkam w bloku. Timba bardzo ładnie się aklimatyzuje. Prawdopodobnie była niestety bita, bo ogromnie boi się podniesinej ręki. W jej obecności nawet w głowę się podrapać nie można :) Trzymam kciuki za pozostałe psiaki.
 8. Suemi

  mielopatia

  Witam, czy ktoś z dogomanii zetknął się z tą chorobą. My jesteśmy aktualnie pół roku od diagnozy. Może ktoś miał ten problem i zechce podzielić się wskazówkami. Jesteśmy strasznie załamani.
 9. Suemi

  Białystok- dyskopatia/ laseroterapia

  Witam, w przypadku dyskopatii szybka pomoc jest bardzo ważna. Polecam dr. Rudobielską na TBSach. Tam też mają laser. Bardzo dobrym specjalistą jest pan Sekula. Ma ręce, które leczą takie schorzenia u psów. Poczytaj w internecie na jego temat. Bierze śmieszne pieniądze i nie naciąga. Pozdrawiam i mam nadzieję, że piesek wyzdrowieje.
 10. Suemi

  Nic nigdy nie jest pewne

  Już 8 dni od operacji. Niestety dr nie napawa nas optymizmem. Nie udało mu się zrobić tego co zamierzał. Na wypisie ze szpitala widnieje: rokowanie niepomyślne. Dr skłania się mu temu, że mój pienio ma zwyrodnienie demilizującego, ale na to nie ma niestety badań, które w 100% potwierdzą diagnozę. Na razie czekamy, aż się wszystko zagoi. Minia nie chodzi samodzielnie. Prawą tylną łapkę ma bezwładną. Najgorsze jest załatwianie potrzeb. Staramy się jak możemy aby zapewnić jej maksimum komfortu. Przeszkadza jej to, że jestem przyklejona do jej tyłka :) Trzymajcie za nas kciuki, aby późniejsza rehabilitacja dała porządany efekt i Minia mogła buszować w krzakach.
×