• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

[email protected]

Members
 • Content count

  103
 • Joined

 • Last visited

About [email protected]

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  Kraśnik
 1. A ja słyszałam, ż zachipowane mają zostać psy w całej Polsce do końca 2005r., a jak nie to właściciele będą mandaty płacić.W radiu tak mówili... :roll:
 2. Na wystawie niestety nigdy nie byłam :(. Chyba ja mam do czynienia z samymi "oisiedlowymi mięśniakami", jedynie moja Saba jest "wystawowa" :wink:
 3. No mi sie zawsze wydawało, że powinna więcej wazyć :roll: te wszystkie spaniele, ktre widuje są takie "duze".
 4. Bardzo ładnie 8 miesięcy i 9,5 kg :D Moja Sabcia ma 10 mc i wazy 10kg :-?
 5. Skąd ja to znam... U mnie jest to samo. Ale ja też czasem mu daję co nieco :-? ja też :oops:
 6. Saba też jest inna :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: I je zawsze razem z mamą. Ja jej mowi że psa sie nie karmi przy swoim obiedzie, a ona dalej swoje :-? ps Grazka ile ma Twoje sunia?
 7. Jak Wasze psy reagują na wszelkiego typu działalnoście remontowe? U mnie wlasne się zaczą remont przedpokoju i Saba to okropnie znosi :( Boi sie nie je nie chce się bawić :(
 8. cudne psiaczki :D :D :D :D
 9. Super! :angel: :angel: :angel:
 10. Beato pozwól ze i ja Ci pogratuluję słodkiego kocurka. Jest naprawdę przekoffany :angel: tak samo jak Poswiatka. Mam jeszcze pytanie jak to jest ze spacerami kota, który mieszka w bloku? Na smyczy czy jak :roll: ??
 11. Anulka juz dodalam imieniny Cavalierków :fadein: Dziunia to co?? Robimy psiakom jedną imprę?? :wink:
 12. Goldeny i labki mają swój kalendarzyk, więc my też możemy mieć :wink: 8) . Wpisujcie tu daty swoich urodzin , i urodzin swoich pociech, żebysmy mieli co świętować :BIG: i oblewać :drinking: Na stronie www.psy.pl znalazłam kalendarz psich imienin. Tak więc: Amerykański cocker spaniel: 13 luty Angielski cocker spaniel: 22 października Cavalier King Charles Spaniel: 7 kwietnia A wracając do urodzin: Saba: 1.02.2004r. [email protected]: 25.04.1989r. Teraz Wy:
 13. te na offie :lol: :lol: :lol:
 14. Palatina, cyzbyś miała ten sam problem co ja :-? (za mała sunia)