• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

gojka

Members
 • Content count

  1248
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gojka last won the day on April 18

gojka had the most liked content!

About gojka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender

Converted

 • Interests
  narciarstwo,żeglowanie,literatura rosyjska
 • Occupation
  belfer

Recent Profile Visitors

1955 profile views
 1. Jaki to jest pies w "mocnym typie" sznaucera, "bez domieszek innych" ??? :)
 2. Najpierw piszesz,że kolczatka ma mieć ostre końce Potem,że zakupiłeś kolczatkę,która właściwie nie działa bólowo na psa Rozumiem,że prawdę znasz Ty a tu wrzucasz półprawdy by się nikt nie czepiał?
 3. Dkf usunęła post z 14 września,w którym napisała,że ma już serdecznie dość szukania przez fundacje i że z pewnością już tam szukać nie będzie bo robią tam wieelką łaskę,że cokolwiek o psie powiedzą i że często też wielu istotnych rzeczy nie wiedzą albo,że mają tak kosmiczne wymagania jakby dawali komuś do potrzymania jajko Faberge.
 4. A byłaś u weta? Czy sama leczysz wycieki z ucha i ropne zapalenie skóry? Czy to nie przypadkiem "zasługa" tej "rekomendowanej hodowli",z której masz psa? Wiesz,tłumaczenie się dysleksją i używaniem dwóch języków jest dziecinne. Jesli drugiego używasz tak samo jak polskiego to...nie znasz po prostu żadnego.I trochę obciach pisać,że posługujesz się dwoma :)
 5. Dwbem-są tacy co wciąż wierzą w teorię telegonii.I niestety,często wierzą w to hodowcy.Chodzi w tym to,że pierwszy samiec ma wpływ na na cechy nie tylko swojego genetycznego potomstwa ale także na cechy potomków tej samicy pochodzących od innych samców. Dlatego,ci wierzący w te bzdury faceci chcą za żonę dziewicę:) Gadzinka,masz hodowlę yorków?
 6. Mam tylko takie pytanie: jak to możliwe,że zakupiłeś kaukaza za 1400 zeta? Chyba z pseudo? I to by wyjaśniało dwbem jak to się stało,że hodowca sprzedał psa ludziom nie mającym bladziutkiego pojęcia o rasie.
 7. "Rodowód" Związku Towarzyszy Zwierząt? :D :D Moja dwunastolatka potrafi wyprodukować wiarygodniejszy dokument :)
 8. Sally-nie jest niestosowne mówienie o kimś dobrze. Wyskakujesz tu z tekstem,że tak źle piszą ci inni,źli ludzie o takiej swietnej hodowli jak Filip z konopii więc się nie dziw,że traktuję cię jak kogoś kto sam sobie próbuje zrobić reklamę.
 9. Zamierzasz ją jeszcze rozmnażać?
 10. Związek Towarzyszy Zwierząt ??? Nie mogę :)
 11. Po czym poznać trolla? Zagadać do niego po jego tekście,że to forum,na którym mu nie wierzą jest be i idzie na inne.Jak się odpowie- troll. A na tym innym forum też nie chcieli Ci uwierzyć ? :D Zauważ,że JEDNA osoba wypowiadająca się w tym temacie Ci uwierzyła :)
 12. Cóż,nie pozostaje mi nic innego jak post Sally potraktować jako reklamę jej hodowli :) Mocno zakręconą socjotechnicznie ale-za to darmową :) Ab tu coś o tej hodowli:http://forum.labradory.org/viewtopic.php?p=144136
 13. Myślę,że będzie to z korzyscią dla wszystkich-my pozbędziemy się trolla a Ty-być może- zyskasz takich użytkowników co łykną Twoje wydumki.
 14. Prawda to nie są wydumki,które tu wrzucasz.To wiemy z pewnością.
 15. Udajesz? Czy naprawdę nie widzisz RÓZNICY w sytuacji psa przedstawionego przez Teresę -psa bezdomnego,wyłapanego z ulicy i pewnie po raz pierwszy zamkniętego w klatce i po raz pierwszy jedzącego z miski w porówaniu do sytuacji Twego psa?