• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

gojka

Members
 • Content count

  1174
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

gojka last won the day on April 18

gojka had the most liked content!

About gojka

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender

Converted

 • Interests
  narciarstwo,żeglowanie,literatura rosyjska
 • Occupation
  belfer

Recent Profile Visitors

1129 profile views
 1. Milva-mam nadzieję,ze piszesz to żartobliwie:)
 2. A skąd wiadomo,że to mix teriera i posokowca? A jakiego posokowca? Hanowerskiego czy bawarskiego?
 3. Czy ktoś z Was używa kociego furminatora dla psa? Testowałam na mojej jamnicy nromalny furminator dla dużego psa.Nie była zachwycona. Jest mieszańcem jamnika długowłosego miniaturki ze standardem krótkowłosym.Wszelkie preparaty ani szczotki nie radzą sobie z wypadającą sierścią. Jakie macie doświadczenia z kocim furminatorem? I czy jest sens kupować go do sierści psa-raczej krótkowłosego? Bo na filmikach widziałam wyczesywanie tym sprzętem kotów długowłosych.
 4. Jeśli chodzi o kolor biszkoptowy to mają je labki i samoyedy.Więc może cuś w tym typie? Husky nie przypomina mi wcale.
 5. Jest fundacja ZEA. I jest jeszcze kilka dziwnych pań,które jeżdżą po wioskach-niestety nie pamiętam jak się to nazywa.Trochę za bardzo pobudzone i nadgorliwe ale osobiście widziałam,że jednego psa uratowały:)
 6. Chyba nie ma sensu za dużo mówić.Powiedz po prostu komendę:spokój albo noga-jak ucieka na długość smyczy.Nie gadaj do niego za dużo w takich sytuacjach bo zaburzasz mu nieco rozumienie tego czego wymagasz w danej chwili.Sama też bądź spokojna,idż zdecydowanym krokiem,nie zwalniaj,nie patrz na niego cały czas.Spróbuj nie dostrzegać tych strachów przed drzewami i ludźmi,mijaj je w takim samym tempie w jakim cały czas idziesz.Nie stawaj,bo jak stajesz to właśnie pokazujesz psu,że jest się czego bać. Z tego co napisałaś mam wrażenie,że Ty zanim Twój pies pomyśli,że coś może być straszne to Ty już za niego,mową swego ciała decydujesz,że tu jest coś niebezpiecznego. A czy hodowca wie o Twoich problemach?
 7. Porozmawiaj na ten temat z hodowcą najpierw,może mógłby coś doradzić.Zapewne zna dobrze rodzicw psiaka. Jak było z socjalizacją? Czy psiak wie co to ruchliwa ulica,autobus,tłoczne miasto? Czy często przychodzą do Ciebie ludzie? Jak reagujesz na jego strachy?
 8. Eklpise-zawaliste.Nigdy nie słyszałam.Wrzuć coś jeszcze to nie będę szukać. A teraz chwilka prywaty: Taniec Hiszpański
 9. TaTino-nie jesteś sama.Cały czas słucham co wrzucasz:) A ja zapodam mojego faworyta-teraz już całkiem dużego skrzypka ale film jest z czasów gdy miał lat pięć.Mały.genialny skrzypek: A czy można zapodać nieco prywaty? :)
 10. Sorry autorze-moim zdaniem projekt nie jest wart finansowania. Super,że nie chcesz swego psa porzucić ale to raczej za mało bys dostał kasę na swój pomysł. Może załóż schronisko,dom tymczasowy?
 11. Szczególnie te pluszowe.Bardzo milutkie.W dotyku.
 12. Usiata-takie piosenki to wiekopomne pomniki:) TaTina-jest spoko ale muszę przyznać,że słyszałam lepsze interpretacje.Za to skrzypce ma-nie sa mo wi te! To ja jeszcze zapodam mojego faworyta-Alexandra Rybaka z jego wykonaniem secret garden: Coś w sam raz na zimnicę i deszcz
 13. A tego słuchają nastoletni skrzypkowie w szkole mojej córki: Generalnie polecam ten zespolik-nieźle wymiata:)
 14. Nosz,to ulubiony utworek mojej 12 letniej skrzypaczki:) Tak tańczyć i grać jednocześnie to chyba niemożliwe :) Usiata-też uwielbiam Gabę Kulkę:)