• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Admin

Administrators
 • Content count

  333
 • Joined

 • Last visited

About Admin

 • Rank
  Administrator

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Recent Profile Visitors

13370 profile views
 1. Dzień dobry,

  chciałabym zlikwidować swoje konto na dogomanii, a sama nie mogę znaleźć instrukcji, jak to przeprowadzić. Proszę o pomoc w tej sprawie.

  pozdrawiam

  Anna Magdziarz

  (podaję na wszelki wypadek mój mail: [email protected])

 2. Witam

  Proszę o przeniesienie wątku:

  na http://www.dogomania.com/forum/forum/684-alergologia/

  bo w tym dziale co jest niewiele ma już wspólnego z BARFem, a raczej alergią..

  Pozdrawiam

 3. Witam,

  proszę o usunięcie moich wątków oraz mojego profilu.

 4. Witam serdecznie . Bardzo proszę o przeniesienie wątku ze śląskiego na ogólny.

  Dziękuję .

   

 5. Szanowny Adminie, bardzo proszę, przed usunięciem kolejnego wątku, zapoznaj się z jego treścią, skoro reagujesz na raportowanie wciąż tych samych osób, które najzwyczajniej mają jakąś obsesję. Jeśli ktoś czuje się komarzycą, która lata wszędzie, ma masę dzieci z mnóstwem ojców a do tego zasadniczo ma problemy emocjonalne, to może najpierw osoba, która się czuje jednością z ową komarzycą, niech ogarnie swoją głowę w jednostce do tego wskazanej przez NFZ lub z portfela prywatnego (bo może to sprawa nie znosząca zwłoki). To naprawdę zakrawa na kuriozum, że nie można sobie popisać historii z własnej wyobraźni dla zwykłego rozluźnienia i spotkania na forum, bo ktoś czuje się urażony juz chyba samym tym, że gdzieś sobie luźno dyskutuje wciąż to samo grono. Jeśli ktokolwiek odnosi tę historię do siebie, to niech skieruje tę sprawę na tory formalne a skoro tego nie robi, to niech się z łaski swojej zajmie swoimi sprawami. Z pożytkiem dla siebie i innych. Proszę Adminie, bądź ponad durne przepychanki i jakieś dziwne egocentryczne wyobrażenia. Miłego weekendu życzę

 6. Jeżeli nie chcesz adminie reagować na głupotę na tym watku to chociaż

  przenieś go do działu "Gady" albo załóż dział "Idoci"

  http://www.dogomania.com/forum/topic/336796-przygody-komarzycy-halinki-oraz-inne-%C5%BCyciowe-psie-my%C5%9Blenia/?page=19

   

 7. Zgłaszam poniższy watek do usunięcia a autorkę wątku Usiatę do zbanowania.

  http://www.dogomania.com/forum/topic/336796-przygody-komarzycy-halinki-oraz-inne-%C5%BCyciowe-psie-my%C5%9Blenia/

  Informuję, że watek powyższy jest zlepkiem aluzyjnych wypowiedzi tego samego grona osób w odniesieniu do sprawy poruszanej na dwóch poprzednich wątkach utworzonych przez Usiatę a zamkniętych przez Administratora forum z zakazem poruszania tego tematu.

  Jak długo na Dogomanii – pomimo wielu zgłoszeń – będzie jeszcze tolerowana praktyka lekceważenia decyzji Administratora ?

 8. Z powodu całego zamieszania dotyczącego hoteliku Makili i wojen, jakie się tam toczą: rzucanie zarzutów, grożenie sądem itp. od teraz zabraniam publikowania jakichkolwiek postów w tym temacie. Nie mam czasu na czytanie skarg i dziesiątek postów w tej sprawie. Jak chcecie dyskutować o tym - proszę bardzo, ale nie na tym forum. Każdy post w tej sprawie będzie usuwany, a użytkownicy banowani tymczasowo lub jeśli sprawa będzie się powtarzać - permanentnie.
 9. Witam , proszę o usunięcie wątku który założyłam dla bezdomnego psa . Pojawiły się na nim osoby które zrażają potencjalny DT przez co uniemożliwiają udzielenie pomocy potrzebujacemu zwierzakowi .
   

   

 10. prosze o maila na który można napisac do Admina, skoro nie otrzymuje wiadomosci na dogo

 11. Szanowny Adminie skoro bywasz na dogo zajrzyj proszę do działy dla moderatorów.

  Pzdr

 12. Mam  pytanie ?

  czemu na mojej stronie o  zanikły wszystkie zdjęcia ?

  Pozdrawiam Was serdecznie mojepieski mojepieski

 13. Użytkowniczki Hope2, ludwa i Kama202 na wątku dogomania: http://www.dogomania.com/forum/topic/134917-7-kg-dziadeczek-interwencja-schronisko-pogryzienie/page-61 łamią już nie tylko regulamin dogomanii. Notoryczny spam, trolling, kłamstwa i pomówienia. Bardzo proszę o reakcję. Z góry dziękuję.

 14. Niestety nie dało się przenieść subskrypcji. Proszę je uzupełnić samodzielnie zgodnie ze wskazówkami Finetty: [url]http://www.dogomania.com/forum/topic/142862-gdzie-si%C4%99-podzia%C5%82y-subskrypcje/?p=15792026#entry15792026[/url]       Powiadomienia są wysyłane, ale czasami Gmail wrzuca powiadomienia do folderu ze SPAMem. Proszę sprawdzić, czy tam czasem nie trafiły wiadomości i zaznaczyć przy nich "To nie jest spam".
 15. Nowe forum pozwala na samodzielną zmianę wyświetlanej nazwy użytkownika.    UWAGA: zmienić można jedynie wyświetlaną na forum nazwę, login pozostaje cały czas ten sam.   Zmiany można dokonać raz na 30 dni. Należy wejść do działu "Moje ustawienia", a następnie kliknąć na "Nazwa wyświetlana"