Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 11/17/17 in all areas

 1. 6 points
  Pod koniec miesiąca minie pół roku od kiedy Reksio zamieszkał w nowym domu, a Pani Ania ma wrażenie, jakby był z nimi od zawsze. Reksiulek jest najszczęśliwszy na świecie I pozdrawia swoich fanów z Dogo:
 2. 6 points
  Tycia nazywa się teraz Tusia :). Pani zabiera ją ze sobą do pracy aby nie zostawała sama w domu, do kawiarki w której pracuje a do której można przychodzić ze zwierzakami. Tycia jest gwiazdą tej kawiarni i robi furorę :).
 3. 6 points
  Malwina wczoraj wieczorem pojechała do domu. Dzwoniłam dzisiaj i wg relacji Pani, Malwinka na powitanie dostała sporo smaczków i kolację, niestety zrobiła nad ranem kupę w przedpokoju, ale to nic. Dzisiaj na spacerach ciągnęła cały czas do krzaków, w których znaleźliśmy ją, kiedy uciekła. Malwiś spała w nocy w swoim legowisku z butem Pani, w związku z tym rano dostała kilka maskotek. Pani obiecała mi w najbliższym czasie zdjęcia.
 4. 6 points
  LEIA - moja ulubienica. Największa, ok. 4,7 kg, bardzo spokojna, zrównoważona, na kolanach siedziała jakby tak miało być i ani drgnęła. Pięknie pozowała na wadze. Prawdziwa księżniczka. Nie mogłam się z nią rozstać. A tak sobie u cioci siedzę, czekam na lekarza, ale dobrze mi i wcale się nie spieszę do tych małych dzikusów, chociaż to rodzina. Ale u cioci miło. Ciocia obiecała, że znów mnie odwiedzi. I to na tyle dzisiaj. Panienki bezpieczne i znajdziemy im super domy.
 5. 5 points
  Rozmawiałam dzisiaj z panią Basią - z ds Majeczki. Pani nie mogła się jej nachwalić, że jaka mądra, jaka posłuszna, jaka kochana przylepka, mówiła że się bardzo dobrze z Majeczką rozumieją i że Maja jest z nimi coraz bardziej związana :). Bardzo się cieszę że Majeczka znalazła dobry domek. Dostałam też fotki Majeczki ze spacerku :).
 6. 5 points
  Maja jest w drodze do nowego domku. Panie, które postanowiły ją adoptować przyjechały dzisiaj po nią, zapoznały się z nią, wypytały o zwyczaje suni. Panie wydają się być osobami wrażliwymi, odpowiedzialnymi. Majka będzie na pewno kochana, rozpieszczana i noszona na rękach :) Majka została wydana z szelkami, obrożą, adresówką, porcją suchej karmy i książeczką zdrowia. Pierwsze zdjęcia to z porannego spacerku, kolejne to ze spotkania z nowymi właścicielkami.
 7. 5 points
  Jestem Elu, dzięki za zaproszenie:) Na konto psiaków gotowa jestem wirtualnie zrzucić 30 kg. Z przymrużeniem oka...weekendowo na wesoło Wierszyk motywacyjny........:) Siedzi na sofie baba leniwa, Ciężka po zimie i nieruchliwa, Siedzi i sapie, dyszy i prycha, Gdzie moja talia, jęczy i wzdycha. Uch – jaka gruba! Puff – jakie uda! Uff – co za nuda! Już ledwo sapie, już ledwo zipie, i na swe kształty łoczami łypie. I na lodówkę, co stoi w dali wielką i ciężką, z żelaza, stali, w niej pojemniczki na każdej półce, są kotleciki smażone w bułce, serdelki z Tesco, wiejskie kiełbasy , jest i szyneczka, inne frykasy, sery i jaja, torcik bezowy Jakieś warzywa? Łee, nie ma mowy! Na dolnej półce kurczak i frytki, A jeszcze niżej wołowe bitki. Potem serniczek i czekolada, żyć bez słodyczy? Toć nie wypada. Tych pojemniczków jest ze trzydzieści, i sama nie wiem, co się w nich mieści. i choćby przyszło tysiąc łasuchów I każdy miałby po tysiąc brzuchów, I każdy nie wiem jak się nachapał, To nie przejedzą, na nic ich zapał! Nagle – gwizd! Nagle – świst! Para – buch! baba – w ruch! Najpierw — powoli — jak żółw — ociężale, Ruszyła — baba – z sofy — ospale, Szarpnęła cielsko i ciągnie z mozołem, I trzęsie się tłuszczyk, i leje pot z czoła, Kroku przyspiesza, i gna coraz prędzej, I dudni, i stuka, łomoce i pędzi, A dokąd? A dokąd? A dokąd tak gna? Po schodach, tramwajem, do fitnessklab! I już jest w raju dla gibkich mas, I spieszy się, spieszy, by zdążyć na czas, bo lato, bikini, i Zdzicha wzrok… Na stepie stawia za krokiem krok, Gładko tak, lekko tak skacze, raz raz, Jak gdyby to była piłeczka, nie głaz, Nie ciężka baba, zziajana, zdyszana, Lecz fraszka, igraszka, fitmenka zadbana. A skądże to, jakże to, czemu tak gna? A co to to, co to to, co to tak pcha, Że skacze, że ćwiczy, że stęka uch, uch? To wreszcie sumienie wprawiło ją w ruch, I dało jej parę do tych podskoków, wyciska tłuszczyk ze wszystkich boków I gna ją, i pcha ją, wciąż więcej hop hop, i zumba i rumba, TBC non-stop, I nogi wirują, stepują stuk puk Tak to to, tak to to, tak to to, tak to to!…
 8. 5 points
  Brugo (dawniej Misio) pozdrawia obecnego Misia. Przy okazji dziękuje wszystkim, którzy mu pomagali przez długie miesiące bezdomności.Teraz Brugo chce pomóc swemu koledze.Zrobił już przelew na jego konto , pilnie będzie śledził wątek i pomagał w miarę możliwości.
 9. 5 points
  Dzisiaj rozmawiałam z P. Moniką. Devonek to teraz Waldek :) jest coraz lepiej. Ładnie chodzi na smyczy i już lekko merda ogonkiem na ich widok. Ładnie zostaje sam w domu . Na razie na krótko ale od poniedziałku już będzie musiał dłużej. Jak wracają do domu to czeka na nich pod drzwiami. Na spacerach troszkę go stresuje ruch uliczny ale z dnia na dzień jest lepiej. Z jedzeniem też nie ma problemu. Chyba na swojego " ludzia" wybrał sobie P. Monikę z czego ona bardzo się cieszy bo sunia była bardziej za P. Łukaszem. Ogólnie jest ok. Mam obiecane zdjęcia .
 10. 4 points
  o matko:( jaka smutna historia:( eh...zadzwonie do Pani i poprosze o numer do syna....macie racje. dzięki Dziś napisała ktoś do mnie o Tosie na olx- czy nie sika na dywany- odpisałam, że sika;) a co...

Announcements

×