Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 08/17/18 in all areas

 1. 2 points
  Tez tak myślę jest ryzyko,ale i jest szansa,przeciez sunia nie bedzie żyła z takim rosnącym guzem:( ale najlepiej to chyba weci wiedza co jest dla Dysi lepsze
 2. 1 point
 3. 1 point
  Kiyoshi najdroższa, możemy się uśmiechnąć o zrobienie ogłoszeń dla maluchów :) Masz dobrą rękę !
 4. 1 point
 5. 1 point
  Ja też, Uxmal! Cieszysz się jak Margo w "Mistrzu i Małgorzacie". Dziś też umiałabym latać. Ale idę sprawdzić, czy nowego spamu na Dogo nie ma. Spokojnego piątku dla wszystkich Przyjaciół naszej Misi.
 6. 1 point
  .kkkkotleckow narobillam zakupeckow tone przytargillam....czy przytargallam suroweszka zrobiona praneszko razy trzy Burzunieczka na nocunke wylatunkana i wycalowana ululana teraz mamunka zasiada od ranka na dluzej Olenko Oleneszko jak dobrze zes o ciotce starey nie zapomnila bede Cie za to chwalilla spokojnej nocki tygryskowm Mikolajkom .. i Grzesinkowi Olu dziecko - nie zalegajcie tak dlugo na tych trawkach i rozlinkach boc po latach kurzonki lamac beda raz po raz ...ech ..
 7. 1 point
  Spytam. Pan mówiąc o swoim psie, powiedział jeszcze coś więcej, ale niestety, tak mam, ze w sytuacji stresowej (a taką jest dla mnie nawet odebranie telefonu), w najważniejszych momentach gluchnę. Po prostu nie slyszę, nie dociera do mnie, co ktos mowi. Usłyszałam tylko słowa, ze pies jest zaopiekowany, ale i tego nie jestem wcale pewna. Głupio mi było dopytywac, prosić, by powtórzył, i zostawiłam to do wyjaśnienia na później.
 8. 1 point
  Pozdrowienia serdeczne od zadowolonego i uśmiechniętego Pelikanka. I ten piękny bukiet kwiatów dla Przyjaciół i Opiekunów... Trzeba przyznać, że nasz Pelikanek to wyjątkowo fotogeniczny psiak!
 9. 1 point
  Piękny banerek.. baaardzo charakterystyczny, rzuca się w oczy superaśny :) gratuluję @Elisabeta ps: Huraaaaaaaaaaaa!!!!!!!! jestem wolna :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 10. 1 point

Announcements

×