• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/18/18 in all areas

 1. 3 points
  Dziś odbyła się wizyta przedadopcyjna dla Żelka. Przepraszam, że wcześniej nie napisałam, ale byłam trochę w stresie, bo wizytatorka zasugerowała mi, że ulica jest w części nieciekawa i trochę się martwiłam. Na szczęście okazało się, że Państwo są z tej "normalnej" części :) (jakkolwiek to brzmi), porządni, świadomi, ogólnie wizytatorka spędziła z nimi prawie 2 godziny i wyszła bardzo zadowolona z przebieg wizyty:) Już dzwoniłam do Pana, naprawde ucieszył się ogromnie, powiedział, że juz wczoraj nie mógł spać w nocy z nerwów... Żelek zameszka w Krakowie na Białym Prądniku. W domu jest Pan i Pana myśle że ok. 50 lat, dzieci już mają pełnoletnie, mieszkają sami na 4 piętrze w bloku z windą. Mieli sporo psów wcześniej, najdłużej owczarkę colli która żyła z nimi w tym mieszkaniu 13 lat. Synowa Państwa prowadzi jakiś hotelik pod Krakowem. I ja i wizytatorka nie znamy ...a ja zapomniałam nazwe, ale dopytam Pana jeszcze kiedyś. W każdym razie tam będzie Żelek odpoczywał gdyby Państwo musieli np. gdzieś wyjechać, no i synowa tez będzie podpowiadać jak rozwiązywać ewentualne problemy. Sądze, że do końca tygodnia Żelek pojedzie na swoje, o ile po kastracji już jest ok.
 2. 3 points
  Słuchajcie, Dobrusia chyba wiedziała, że bardzo martwimy się jej zachowaniem, że kombinujemy, co to zrobić, aby sie otworzyła.....Postanowiła więc nas zaskoczyć!!! Dzisiaj po każdym spacerku hop na kanapę, i nawet jakieś fikołki wyczynia!!!! Mało tego...spała z panem!!!!!!
 3. 2 points
  Jesteś, Nesiowata, czyli dziś wszystko będzie tu jak trzeba. Wczoraj na szczęście widziałam Twoje posty u innych psiaczków, więc byłam spokojna... Dobrego dnia dla Grzesia i dla wszystkich jego wiernych Przyjaciół.
 4. 2 points
 5. 2 points
  Oj, troszkę się urosło. ale z tego co mówi jej pańcia, od pewnego czasu tak jakby stanęła w miejscu. Za to rozrabia, jak zając w kapuście!!!
 6. 2 points
  Już pisałam milagros o korzyściach związanych z nie chodzeniem do pracy i humor ma dobry;)
 7. 2 points
 8. 1 point
 9. 1 point
 10. 1 point
 11. 1 point
 12. 1 point
 13. 1 point
 14. 1 point
  Na dobry dzień zaglądam do Blekusia.
 15. 1 point
  Pokazujemy naszą Gwiazdkę/ Może Ktoś tu jeszcze do nas dołączy... Tak bym chciała, żeby Gwiazdeczka była już bezpieczna...
 16. 1 point
 17. 1 point
 18. 1 point
  Super, grosz do grosza i cos zbierzemy.
 19. 1 point
  Aż serce rośnie. Dokładnie tak. W razie potrzeby na pewno zbierze się środki na sterylizację. Też się dołożę:)
 20. 1 point
  Elu, kochana zgadzam się z Tobą!!! Lepiej zrezygnować z odpłatności. Zdrowie i życie Gwiazdeczki BEZCENNE!!! Może jak Basia powie, że nie liczy na zwrot kosztów nie będą robili problemów. Pompony wydali bez ciachania.
 21. 1 point
 22. 1 point
  Jutro rano pojadę do schroniska i porozmawiam żeby jej nie cięli.
 23. 1 point
  Na konto kociej rodzinki poleciało też 110 zł z tego bazarku
 24. 1 point
  To jest to, co podejrzewa nasz wet: zaburzone wchłanianie z jelita cienkiego. W takim wypadku będzie musiał być do końca życia na diecie I/D. Jeśli chodzi o sugestie dr to proponuję sprawdzić na razie parametry tarczycowe (zapytam tylko weta czy kastracja może mieć jakiś wpływ na wyniki, czy nie trzeba odczekać po zabiegu). Z enyzmami bym sie wstrzymala, bo jak wprowadzimy i bedzie poprawa z waga, to nie bedzie wiadomo co pomoglo: puszki czy enzymy. Apsik teraz duzo wiecej zjada dzieki puszkom, wiec mysle, ze warto poczekac. Jak bede jechac do weta na pobranie krwi do profilu tarczycowego to go zwaze i powinno byc juz widac czy jest lepiej czy nie. A ranka po kastracji juz wygojona:)
 25. 1 point
 26. 1 point
  jeden juz prawie rozliczony bazarek a z 2 mama powiedxziasla ze z wysylka pomorze i tak ma po drodze bo rehabilitacja musi na nia je=zdzic to wstapi do mnie i zabierze
 27. 1 point
  Niektóre to nawet tarzały się w śniegu:)
 28. 1 point
 29. 1 point
  Mam takie dziwactwo, że na widok klusków, od razu w głowie mam obraz otłuszczonych narządów (zwłaszcza serca), obciążonych stawów i widzę sporą listę konsekwencji posiadania figury kwadratu/prostokąta, ciężko więc aby mi się takie spaśluszki podobały :) Roxi na zdjęciach nie wygląda tragicznie, ale jednak troszkę do zrzucenia ma ;).
 30. -1 points
  lenanowicka1258

  zatwardzenia

  Zacznij mu dawać więcej mokrej karmy a jak chcesz mu dawać suchą karmę to kup Petvitę. Ma 60% mięsa oraz warzywa i owoce które regulują prace układu trawiennego przez zawarty w nich błonnik. Po tej karmie mój pies już nie ma problemów żołądkowych.