Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 10/17/18 in Posts

 1. 4 points
  Pełnia szczęścia i niech już tak zostanie! Dobrze, że to wszystko tak się szczęśliwie poukładało u Alis, u Sindi, u Vanilki po tych nieudanych adopcjach - kolejne nowe domy okazały się tymi jakby "szytymi na miarę", tak widać miało być i trzeba się cieszyć, że suczki tak szybko zapomniały o traumie rozstania z poprzednimi właścicielami. A może wcale tak dobrze im tam nie było...
 2. 3 points
 3. 3 points
  Misia i ja pracujemy i jest dzień super, a jest dzień bez rewelacji, ale podobno tak się zdarza często. Pani Beata wspominała o podwyższeniu samooceny Misi , aby czuła się pewniej i chyba to nastąpiło, ponieważ zauważyłam, że kładzie się na legowisku na boku całkiem rozluźniona, niedługo może wywali się na plecki :) wtedy będę wiedziała, że ufa nam baaaardzo.
 4. 2 points
 5. 2 points
  Dobry wieczór, byłam dziś u Pana Mariana. I u Reksa. Aga76 - wystarczą pieniądze z wątku. Patrycja96 wpłaciła strikte na światełka dla Pana i jola&tina. I ja od siebie. Wystarczy teraz. :-) Potem kolejne na Boże Narodzenie dopiero.. Kupiłam dwie chryzantemy z pączkami do rozwinięcia. Plus znicze. Większe i elektryczny dla Pana Mariana. I dwa malutkie z elektrycznymi zniczami dla siostry i rodziców Pana Mariana. Sam by pewnie wysupłał pieniądze, kupił i zaniósł... Jak z Nim ostatnio rozmawiałam.... To właśnie rok temu.. czy był na grobach... Tak byłem... Eh.... gdyby ktokolwiek wiedział... że lada moment spotka się z Nimi... Tak zastałam. Tak od nas. Chryzantemy się pięknie rozwiną do 01/11/2018 Panie Marianie.... niech się Pan z góry uśmiechnie do nas... pamiętamy o Panu... pamiętamy o Reksie... Mamy nadzieję, że tam gdzie Pan jest, jest Pan szczęśliwy.. i nigdy więcej nie jest Pan samotny.. Spoczywaj w Pokoju.. ** Zostawiłam Pani Natalii dwa wkłady tradycyjne i elektryczny na wymianę, i dwa takie malutkie. By wymieniła przy okazji będąc na cmentarzu.
 6. 2 points
  Młody kocha wszystkie zwierzaki :-) Zorza taka całkiem mała nie jest, waży 16,5 kg - taki typowy średniak z niej :-)
 7. 2 points
  Pani do mnie przed chwilą dzwoniła. Rozwiesiła 80 ogłoszeń w Tarczynie i dziś miała telefon od Pani, która jest pewna, że na 100% widziała Lusie w czwartek rano w Tarczynie w mieście. Jest pewna, bo nawet ją pogłaskała, spodobała jej się i myślała nawet żeby ją zabrać do domu jako swojego psa, ale nie udało się jej złapać. to chyba dobra wiadomosć.
 8. 2 points
  uxmal

  Ogromny problem z psem

  Aha i kochaj swojego psa, bo napewno są chwile kiedy jest wspaniały. Psiaki czują emocje, słyszą bicie serca. To niezwykłe zwierzęta.
 9. 2 points
  Ciociu brzosiu pozdrawiam Rozliczonko z kramiku uzbieralismy dla Lisienka 112 zl! Cegielki Zycia 80 zl Ciocia bakusiowa 50 zl Wujenek Radek 10 zl Ciocia koja 10 zl Ciocia Koki-99 10 zl Fantuski Pani Magdalena 15 zl Ciocia haniabor 15 zl plus nadplata 2 zl razem 17 zl Wysylam na Twoje konto 112 zlociszkow Lisienku cmokuniam serdunko pozdrawiam ogromnie
 10. 2 points
  Nie przejmuj się, dla mnie większość facetow to niższa rasa zwierząt, tylko niewielki procent jest normalny.

Announcements

×