Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/28/18 in Posts

 1. 5 points
  Marysiu, nie zaglądam, ale dostaję stosowne powiadomienia :-) Pokrz jest wyjątkowa, mówię to ja (i się dziwię) ale też mówią wszyscy, którzy ją poznali! Dziękuję za zaufanie! Nauczyłyśmy się od siebie mnóstwo i nie wyobrażam już sobie życia bez Chwaścika :) Jeśli macie dostęp do FB, to pod linkiem Pokrzywa w psim zaprzęgu (uroki mieszkania blisko gór) Pozwolę sobie wrzucić kilka świeżych fotek z tego tygodnia :)
 2. 5 points
  Jedziemy na działkę... Oczka się cieszą,że samochodem,bo się kojarzy z długim spacerem,ale pupcia się trzęsła dobre 10 minut,bo kazali usiąść na dziwnym siedzeniu z przodu a nie jak zawsze z tyłu...nieznajome to miejsce Morisowi do jazdy,bał się,stresował, ale z każdym kilometrem było lepiej.
 3. 4 points
  Lola90 głupoty piszesz. To nie strach ani sumienie tylko rozsądek. Próbujesz na ckliwy text naciągnąć ludzi a wręcz próbujesz wymuszać. Bądź wiarygodna i podaj namiary i informacje o psie. Gdzie się leczy u jakiego weterynarza i co zdiagnozowano. I nie zarzucaj ludziom którzy flaki sobie rozrywają i walczą o kilkanaście psów jednocześnie że nie mają sumienia. Wstydź się!
 4. 3 points
  Przed chwilą rozmawiałam z domem Farcika:) wszystko u niego dobrze, lata juz po ogrodzie jak szalony, nie próbuje uciekać, poza ogrodem wychodzi tez na smyczy na spacery. W domu jest szefem! dyryguje dalmatyńczykiem jak mu się spodoba;) wyjada mu jedzenie, warczy na niego, a jak trzeba to i śpią razem w słonku na balkonie;) Pani jest z niego bardzo zadowolona i cieszy się, że mogła odmienić jego los.. Chociaż przyznaje, że raczej spodziewała się takiej biedniutkiej sierotki;) a nie- rządziciela:) Oczywiście dalmatynczyk nic sobie z Farcika nie robi, pozwala mu na wszystko i jest ok. Pani powiedziała że wybierają sie z kudełkiem do fryzjera i obiecała że po tym podeśle nam jakieś zdjęcia.
 5. 3 points
 6. 2 points
  Serduszkiem Witam Z Nadziejkowa Z zaproszeniem na kramiczek maluni dla Beniuni kramik potrwa do 15 maja godz 24.00 Raz Tylko Jestesmy Na Tej Ziemi Naszej Ktora Moglaby Byc Cudna Wszytkim Stworzeniom Gdyby Nie ... Czlowiek Zapraszam Rozliczonko: Cegielenka Zycia Anecia yucca 10 zl Num 3 Olena84 w opcji kup teraz 5 zl dziekuje slicznie! Mam na koncie 7 zl dziekuje pieknie! wyslalam razem z fantuskami z innych kramikow do cioci Jo37 wspolna wysylka , numer listu: (00)159007734572936693 otrzymane! Num 1 serce ratanowe Ciocia b-b w opcji kup teraz 5 zl dziekuje pieknie! Ciocia b-b przekazuje serce do dalszej licytacji dziekuje slicznie! Num 5 Wujek Radek za wywolawcza 10 zl dziekuje cuudnie! Ciocia agat21 w opcji kup teraz 14 zl dziekuje pieknie! Num 6 Anecia yucca w opcji kup teraz 3 zl dziekuje pieknie!
 7. 2 points
  bou

  choroba nerek

  Darecki!!!!Ty cierpisz...Ale,proszę Cię - wyłącz emocje,włącz rozum - dla Waszego wspólnego dobra...to pies cierpi,boli go WSZYSTKO,nie może jeść,nie może pić,zabija go mocznik,umiera z głodu I z powodu niewydolności najważniejszych narządów. Kochasz go? Możesz mu pomóc. NIE POZWÓL mu cierpieć! Tak okażesz mu najwspanialsze oblicze miłości,przerwiesz cierpienie,on juz nie chce żyć,nie chce dalej cierpieć. PNN jest podstępną chorobą,zabija po cichu,nieubłaganie I powoduje męczarnie... Skróć jego cierpienie,należy mu się to od Ciebie po latach wspólnego życia, On Cie nigdy nie zawiódł,Ty teraz nie zawiedz jego.
 8. 2 points
 9. 2 points
  Jakieś zapodziane - jeszcze u nas Można tak :D albo tak :) Tu jeszcze z Pysią
 10. 2 points
  tak...jutro kolejny ważny dzień...tym razem dla Florka. Jesteśmy umówieni około 10.00. Starym zwyczajem prosimy o dobre myśli :)... i oczywiście o trzymanie kciuków.

Announcements

×