Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/25/17 in all areas

 1. 6 points
  LEIA - moja ulubienica. Największa, ok. 4,7 kg, bardzo spokojna, zrównoważona, na kolanach siedziała jakby tak miało być i ani drgnęła. Pięknie pozowała na wadze. Prawdziwa księżniczka. Nie mogłam się z nią rozstać. A tak sobie u cioci siedzę, czekam na lekarza, ale dobrze mi i wcale się nie spieszę do tych małych dzikusów, chociaż to rodzina. Ale u cioci miło. Ciocia obiecała, że znów mnie odwiedzi. I to na tyle dzisiaj. Panienki bezpieczne i znajdziemy im super domy.
 2. 6 points
  Wyjechałam z domu do lekarza o godz. 9-tej, wpadłam po12-tej po psiaki, z psiakami do weta i jako, że już było po godz. mojej drugiej wizyty u lekarza, razem z psami do lekarza i po wizycie byłam w domu o godz. 17:00. Obiad dla nas, obiad dla psiaków i dopiero mogłam usiąść do kompa. Co za dzień ! Ale na bieżąco miałam SMSami wiadomości co dzieje się u sunieczki, a działo się dobrze :) godz.08:57 Elu Majeczka spokojnie nockę przespała, śniadanko zjedzone, toaleta załatwiona. godz. 17:09 Jesteśmy po wizycie. Majka dostała jeszcze antybiotyk do domu. Temperatura, ranka, ogólny stan wszystko ok, jak nic nie będzie niepokojącego, to kolejna wizyta za 2 tygodnie. godz. 19:11 dostałam e-mail zatytułowany DAMULKA z poniższym załącznikiem Niunia jest przeurocza
 3. 6 points
  A żeby już całkiem nie zrobiło się smutno na wątku ogonków, to takie zdjęcie uśmiechniętego psa wkleję :)
 4. 5 points
  Kurczę, a mój pies nawet podstawówki nie skończył, a tu wokół same z wyższym wykształceniem. Czuję się nieswojo w jego imieniu ;))
 5. 5 points
  Mortes

  DO ZAMKNIĘCIA

  A dziś rankiem w Białogonkowie kiedy Białogonki wyszły na podwórko Jędrzej rozsiadł się na poduchach ;) To w ogóle zrobił się bardzo domowy pies ;)
 6. 5 points
  Mortes

  DO ZAMKNIĘCIA

  Ja wiem że to jest nie do uwierzenia ale dosłownie NIKT (!!!) nie dzwoni o Jędrusia :( Ja się martwię a Jędruś nic sobie z tego nie robi ;) Pomimo upału bryka i dokazuje ;) Dla wszystkich na dobranoc piękny uśmiech naszego przystojniaka ;)
 7. 5 points
 8. 5 points
  doris66

  DO ZAMKNIĘCIA

  Psy przebywające na swoim terenie ujadają prawie wszystkie ( moje też) , i mają do tego prawo o ile jest zachowana cisza nocna. Natomiast agresywny pies nie ma prawa być luzem nawet w obecności właściciela. Dziś zaatakował Jedrusia a jutro np. dziecko, bo dziecko też ma prawo sobie pokrzyczeć lub staruszkę podpierającą się laska, bo laska może się psu nie spodobać. Sąsiad jest burakiem i tyle, niestety buraki mają najczęściej agresywne psy.
 9. 5 points
  A teraz zdjęcia i wieści z domku Amelci :) Pani pisze, że Amelka to cudowny piesek, że oswoiła się z domem i podwórkiem, że gdy są na zewnątrz to sunia jest cały czas przy nich, że bardzo ładnie reaguje na wołanie, przybiega nawet z najdalszej części ogrodu. Toaletę zorganizowała sobie w dalszej części ogrodu i sama tam biegnie po wyjściu z domu. Noc przesypia spokojnie w koszyczku w sypialni, a w dzień gdy Państwo są w domu to czas spędza na kanapie lub fotelu. Tylko nadal niechętnie podchodzi do samochodu i źle reaguje na podniesione głosy i inne hałasy. Może ktoś ją wyrzucił z samochodu ?? Państwo podziękowali także za możliwość adopcji Amelki :) . Małe kochane Śłoneczko :).
 10. 5 points

Announcements

×