Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 08/21/18 in all areas

 1. 6 points
  Dziś tylko króciutko z małą ciekawostką,która nas bardzo cieszy. Od niedawna Morisek bawi się z Amiczkiem w berka!...tak prawdziwie jak robią to pieski...w końcu! Brawa dla Amiczka za jego cierpliwość, nieustanne zaproszenia i zachęty Moriska do zabawy. Wcześniej delikatne próby po kilka krótkich "śmigów" Moris robił,ale szybko przerywał zabawę.Widziałam,że wciąż rozszyfrowuje Amika, że do końca mu nie ufa.Długo w główce Morisek sobie układał,badał ,na ile może sobie pozwolić i czy takie swawole będą jemu bezpieczne. Niby najnormalniejsza rzecz w świecie - zabawa psiaków w berka. ..Normalne psy migiem łapią kontakt i hasają,ale Morisek jest "inny" niestety ,wiele obaw i ostrożności w nim ciągle jeszcze siedzi. Morisek peszy się,przerywa zabawę jak podchodzę za blisko (chciałam nagrać),ale jak będę wolniejsza czasowo,to cichaczem Wam nagram. Radość mnie rozpiera móc patrzeć na Moriska w czasie zabawy...mówię Wam ,widok cudny! Pomocniczki pomagają mi w kopaniu,a Morisonek,to specjalista w tej kwestii,że hoho...nawet Amiczka nauczył jak to się robi...hehe,bo ten przez 8 lat nigdy wcześniej łapką ziemi nie rozgrzebał. Po wysiłku padamy wszyscy jak muchy... Morisek,też uwielbia w piachu się zagrzebywać,ale nie mam zdjęcia
 2. 4 points
  Rozmawiałam z p.Beatą i jest zachwycona swoim słoneczkiem :) Dzisiaj była z Nellcią u weta ponieważ coś trzepała uszkami i ma lekki stan zapalny obu uszów.Otrzymała maść na 2 tygodnie.Ma apetyt i zjada wszystko co w misce,a z chodzeniem na smyczy jest różnie ale i do tego się przyzwyczai.Teraz chodzi już nie za córką a za Panią Beatą,która poświęca jej mnóstwo czasu.Na początku nie chciała wchodzić na kanapę ale wczorajszej nocy już się zapakowała na spanie do łóżka swojej Pańci :)
 3. 3 points
 4. 3 points
  Ellig

  Filigranowa Kami w cudownym DS

  Kami z Bibim bardzo się kumplują i potrafią szaleć w zabawie :) Gdzie jest Bibi ? Mam cię :))))))))))))
 5. 2 points
  Ogromne podziękowania dla Wszystkich, którzy pomogli nam zebrać środki i zaoferowali pomoc w zakupie bud dla bukowskich staruszków. Budy dzisiaj przyjechały. Są wspaniałe, ciepłe, duże, będą służyły naszym bezdomniakom przez długi czas. Do tego widać, że zrobione z sercem – i ozdobione. Bo w sumie dlaczego pies bezdomny nie może mieć eleganckiego mieszkania. Możemy odetchnąć z ulgą – zdążyliśmy. Dzięki Wam – Kochani – nisko się kłaniamy i dziękujemy bardzo!
 6. 2 points
 7. 2 points
 8. 2 points
  Ellig

  Filigranowa Kami w cudownym DS

  Kiedy Sylwia powiedziała, że chcieliby dać Kami dom serce zabiło mi radośnie bo o takim domu dla zwierząt można tylko marzyć. To jest wyjątkowy dom, wyjątkowa Rodzina. Kochają ludzi, zwierzęta, przyrodę. Kochają mądrze. Są pełni empatii i jednocześnie rozumieją jak ważne jest dobre wychowanie i konsekwencja w działaniu. Rozumieją potrzebny innych osób i zwierząt. Jestem Im bardzo wdzięczna za to co robią, jak pracują z Kami i z Bibim , za codzienne pełne humoru i miłości relacje z tego co u Nich słychać. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i dziękuję za miłe słowa bo ta Rodzinka na to w pełni zasługuje. Dobrego dnia.
 9. 2 points
  Reksio sprawuje się bardzo dobrze :) Podbił serca całej rodziny :)
 10. 2 points
  uxmal

  Rodowód SWKiPR

  a co to są prawne dowody? Opinia to nie oskarżanie.Nadinterpretacja na swoją korzyść przepisów, które i tak od lat były to naciąganie. Dąży takie działanie wyłącznie do propagandy (mieliśmy już coś takiego przed 89) Wyłącznie dobre opinie to sygnał na manipulację (patrz znany lekarz.pl) Ach i polecam serial czarne lustro i odcinek o "lajkach" . ciekawa jestem ile kupujących odprowadza podatek od umowy.. I taka dygresja .... Dlaczego Stowarzyszenia nie należące do FCI używają nazw ras psów uznanych przez FCI jako rasa. To plagiat i wykorzystywanie marki w celu handlowym. Nich WKU lub coś podobnego ze stowarzyszenia wyszehradzkiego nazwie sobie rasy po swojemu tak jak kiedyś były Panasoniksy, Technotronixy, Sonixy, Freta itp itd. O np Sznaucerix.

Announcements

×