Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/20/18 in all areas

 1. 10 points
  Dzisiaj będzie dużo szczęśliwców: MINUS, SKANDAL, ROLMOPS, FRESKA, GLINKA, KRAKERS, BATATA, CYRYL, CEDRA, BIG BEN, DUMA, MONA, BROKUŁ, ANDA, BORA, GABI, INKA, HOLA, JOTA, BART, DRAKO, ISSA, ENTER, GRYKA i BASMA,
 2. 4 points
  Wreszcie dotarliśmy. Akcja ratunkowa wydłużyła naszą podróż o 5 godzin, ale warto było. Szczeniaczki zabezpieczone, oby szybko znalazły nowy dom. To były dwa owczarki, 3-miesięczne na oko. Chłopiec i dziewczynka. Wybiegły nam przed auto z pobocza, ktoś je musiał niedługo wcześniej wyrzucić. Były chude, zmierzwione, rzepy w sierści, ale pełne energii. W naszym aucie poczuły się bezpiecznie, spały. Za dwa tygodnie będą gotowe do adopcji. Wstawię fotki, gdy je obrobię. Muszę jeszcze pochwalić Jagę, widać było jakieś przeblyski wspomnień, ale dla maluchów była pełna zrozumienia.
 3. 4 points
 4. 3 points
  Sara i Feluś jadą wyciągiem na Czarną Górę. Pozdrowienia
 5. 3 points
  Alga dzisiaj dotarła do swojego ds.Państwo są na emeryturze i mieszkają we Wrocławiu w 3 pokojowym mieszkaniu.Od maja,czerwca aż do jesieni przebywają w swoim domku letniskowym w Górach Sowich.Mieli psa Cykora,który z wyglądu łudząco był podobny do Algi.Niestety ale ze starości i związanych z nią chorób musiał zostać uśpiony. Alga zniosła bardzo dobrze podróż a także nie jest mocno zestresowana zmianą opiekunów i otoczenia.Mam kontakt zarówno z Państwem i ich dwoma dorosłymi synami.Ludzie fajni i według mnie odpowiedzialni i bardzo zaangażowani w adopcję Algi Kciuki jak zawsze mile widziane,szczególnie w pierwszych dniach aklimatyzacji. Zdjęcie przesłane dzisiaj niedługo po przyjeździe Algi :)
 6. 3 points
  Pościelowe zapasy Roxi z Daszką :).
 7. 2 points
 8. 2 points
  Rzeczywiście, wydawało się, ze Pysia/Kora szybko domku nie znajdzie, ze trzeba cudu. No i cud się wydarzył i wcale nie trzeba było zbyt długo czekać... Trzeba to powiedzieć głośno i dobitnie: Jesteś Poker Czarodziejką. Innymi słowy - masz szczęśliwa rękę do adopcji. ☺
 9. 2 points
  Mała Mi już wcale nie taka mała..Jest mniejsza od Kropki, ale równie cudownie wygląda!!
 10. 2 points
  Nam w Makowie się udało przekonać Panie (rozmowy, strony internetowe), że nie należy podpisywać umowy ze znanym schroniskiem na R, chociaż tam najtaniej.

Announcements

×