Jump to content
Dogomania

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 04/23/18 in all areas

 1. 5 points
  Marysiu, nie zaglądam, ale dostaję stosowne powiadomienia :-) Pokrz jest wyjątkowa, mówię to ja (i się dziwię) ale też mówią wszyscy, którzy ją poznali! Dziękuję za zaufanie! Nauczyłyśmy się od siebie mnóstwo i nie wyobrażam już sobie życia bez Chwaścika :) Jeśli macie dostęp do FB, to pod linkiem Pokrzywa w psim zaprzęgu (uroki mieszkania blisko gór) Pozwolę sobie wrzucić kilka świeżych fotek z tego tygodnia :)
 2. 5 points
  Jedziemy na działkę... Oczka się cieszą,że samochodem,bo się kojarzy z długim spacerem,ale pupcia się trzęsła dobre 10 minut,bo kazali usiąść na dziwnym siedzeniu z przodu a nie jak zawsze z tyłu...nieznajome to miejsce Morisowi do jazdy,bał się,stresował, ale z każdym kilometrem było lepiej.
 3. 5 points
  Majeczce jakoś nie udaje się wpisać na dogo...może za jakiś czas się "przełamie". Lika miewa się dobrze.Z Rikusiem dogadała się świetnie w domku,chodzi za nim wszędzie i próbuje naśladować.Uskuteczniają wspólne fikanie i przeróżne zabawy,a Maja lubi obserwować jak "dzieciaczki" się bawią i cieszy się wtedy -tak mówi.Na podwórku Lika jeszcze onieśmielona i z Rikusiem nie hasa,ale teraz jest ciepło więc myślę,że to kwestia czasu. Lika była dwa razy na króciutkim spacerku poza posesją (przy garażach-niektórzy z Was wiedzą),ale nic ją nie interesowało i ciągnęła z powrotem na podwórko.Przymierzają się niedługo zacząć już wspólne spacerki razem z kolegą po osiedlu. Lika "zjadła" już 3 pary szelek, kupione zostały czwarte i będą zakładane do wyjścia na spacer.Na podwórku chodzi tylko w obroży. Zabezpieczone są wszystkie szczelinki, ale nie próbuje szukać dziury, najbardziej interesuje ją Dom. Wychodzi zawsze z kimś, sama na posesji nie zostaje. Przytulakiem Likunia oczywiście nie jest,ale malutkie postępy robi w stosunku do ludzi.Nie ucieka z kanapy jak Zbyszek siedzi (a robiła to wcześniej),podchodzi odważniej do Pana,szczeka razem z Rikusiem na gości wchodzących do domu.Śpi w nocy razem ze wszystkimi w pokoju na posłanku-wcześniej ulatniała się często do kuchni albo pokoju Cioci.Zbyszek z Majeczką obchodzą się z Likunią jak z "jajkiem"-delikatnie,powoli,na wszystko dają jej czasu,żeby się nie zraziła,nie przestraszyła,dogadzają jej. I choć chciałoby się przytulić do maluszka jak do normalnego pieska ( póki co nierealne) ,to i tak ją kochamy bardzo,taką jaka jest - mówi Pani. Dzisiejsze zdjęcia...poranne wylegiwanie blisko Pana... Odpoczynek po zabawach z Rikusiem...
 4. 3 points
  Przed chwilą rozmawiałam z domem Farcika:) wszystko u niego dobrze, lata juz po ogrodzie jak szalony, nie próbuje uciekać, poza ogrodem wychodzi tez na smyczy na spacery. W domu jest szefem! dyryguje dalmatyńczykiem jak mu się spodoba;) wyjada mu jedzenie, warczy na niego, a jak trzeba to i śpią razem w słonku na balkonie;) Pani jest z niego bardzo zadowolona i cieszy się, że mogła odmienić jego los.. Chociaż przyznaje, że raczej spodziewała się takiej biedniutkiej sierotki;) a nie- rządziciela:) Oczywiście dalmatynczyk nic sobie z Farcika nie robi, pozwala mu na wszystko i jest ok. Pani powiedziała że wybierają sie z kudełkiem do fryzjera i obiecała że po tym podeśle nam jakieś zdjęcia.
 5. 3 points
 6. 3 points
 7. 3 points
  Rodzinna fota do albumu Obiadek Mamusia miseczke trzyma, zeby Krolewiczowi bylo wygodnie :) Poobiednia drzemka
 8. 2 points
  Fetchy.pl

  Nocne ucieczki

  3-miesięczny szczeniak to jeszcze psie dziecko, dodatkowo psy w typie TTB nawiązują silną więź z człowiekiem i potrzebują stałego kontaktu. Tak młody pies pozostawiony w samotności może czuć się nawet przerażony. Być może pies mógłby przebywać w domu chociaż tylko na konkretnym, ustalonym obszarze, np. w korytarzu?
 9. 2 points
 10. 2 points
  Dragon jest szczesliwy i wesoly. Opiekinowie bardzo go kochaja i dbaja o niego i Dragon to czuje. Trzymajmy kciuki, zeby to szczescie trwalo jeszcze bardzo dlugo. Ja wierze,ze tak bedzie.

Announcements

×