Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. tyle szczeniaczków oj bidulki Natka ma takie smutne i dostojne spojrzenie
  3. mar.gajko

Bazarek dla Maxa - czynny do 27. 05. do godziny 22,00

Wieczorkiem zapraszamy
  4. NO wieści od Kasi sa takie: Boluś jest urwis, dzisiaj nie ma nawet kataru, rozrabia, warczy, szczeka, uwielbia psy. Do nas sam nie podchodzi ale w legowisku daje się pogłaskać. Loluś zjadł sam kolacje, jest strożniejszy do piesków, ale chodzi za mną i domaga sie uwagi. Jest kochany. :) Rachunki od weterynarza wynoszą 243 zł - wczorajsze kropłowki, antybiotyki. i 37 zł za witaminy dla maluchów. Jutro wstawie paragony:) Kasia ma lekki sajgon z nowymi pieskami, ale pewnie bliżej wekendu zajrzy tu do nas:)
  5. Sali moze trochę jest za chuda, ale za to jaką ma figurę !!!
  6. medycynaCBD.pl

Olejek CBD

Witam Jeśli poziom wiedzy sklepu Charlottesweb.pl jest tak niski to współczujemy i przestrzegamy osoby przed zakupami tam. Jednoznacznie widać że osoby kierują się chęcią zysku a nie dobrem pacjentów. W załącnziku certyfikat PAWS'a który zaiwera THC ponieważ bez niego olejek byłby bezużyteczny przy padaczce. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu: https://medycynacbd.pl/pl/i/Kontakt/5
  7. Dzień dobry, Agusiu :) Dzień dobry ,Bogusiu :) Dzień dobry, Malwo :) ... miło że jesteś z nami :) ... nie wypada ,nie życzyć smacznego ;)
  8. Prosiłam o fakturowanie za pełne miesiące kalendarzowe. bo tak nawet fakturę prościej wystawić więc teraz będzie płatność za 1,5 m-ca.
  9. Można puścić kciuki, wizyta wypadła pozytywnie. Państwo właśnie jadą do zoologicznego po wyprawkę dla Drakusia. Przejadą do hoteliku w niedzielę, jeśli zaiskrzy i wszystko będzie ok. po kastracji Drakuś pojedzie z do DS.
  10. Odwiedzam Miłeczkę, nadal cisza, nikt o sunieczkę nie pyta?
  11. To nie z mojego ogłoszenia dzwonią, miałam ją dopiero wieczorem ogłosić.
  12. Ojjjj. Te poschroniskowe choróbska są podstępne. Martwię się :(
  13. Dzisiaj przyszły pieniążki od Mamy Malti z solidną "górką" !!! Bardzo serdecznie dziękuję !!!
  14. Nico na 99 % w niedzielę wyjeżdża do domu do Nowej Soli. jaanka Pippina można zdjąć super fajni ludzie.Nico na 99% w niedzielę jedzie do domu.
  15. To wie tylko Benia :( Ale na pewno nie z powodu miłych przeżyć :(
  1. Load more activity

Announcements