Jump to content
Dogomania
  • Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Blisko m-c temu , kochana Bgra przysłała Lalusiowi ;-) śliczne majteczki moro i papmasy ( 2 pary). Widać numeracja, numeracji nie równa, albo to Lolo tak się rozrósł na zimę, w każdym razie ledwo się biedak w tą bieliznę wcisnął. Wiem że Brga zamówiła kolejną dostawę i czekamy… I bardzo, bardzo dziękujemy za starania. A to zaległe zdjęcie z przymiarki owych stringów.
  3. Książki dla podopiecznych Fundacji Znajdki

Hopsam z zaproszenia
  4. Aniu Pączek ma chłoniaka skóry, najgorszego z możliwych. Walczę od 2-go maja zeszłego roku :( Niestety ziarniniak grzybiasty z komórek typu T nie pozostawia złudzeń:(
  5. Pączek ma coraz gorsze zmiany na skórze:( Co miesiąc robimy wszystkie badania i USG. Wewnątrz na razie jest w porządku, niestety rak niszczy skórę. Dostaje leki i interferon. Poza ty maści i specjalne kąpiele. Walczymy ale wiem ,że z tą chorobą nie wygramy:(
  6. Jako bohaterka spotkania z na temat pomocy dla zwierząt.
  7. Pies-suczka

Coś czuję, że tutaj zabrakło kompetencji weta. Nie rozumiem, czemu suni od razu nie otworzył...? Współczuję straty.
  8. O jedna to buras, mam do takich słabość :) Wystraszone jeszcze, czy mi się wydaje?
  9. Poproszę na pw krótki opis/informacje o suniach, pomyślę :)
  10. Moje koty zawsze kochały grzejniki :) Ale Marianek (w DS przechrzczony na Lucjana) wygrywał wszystko, jeśli chodzi o poszukiwanie ciepła :) Albo grzejnik... Albo nasi ówcześni rezydenci (na zdjęciu Filipek - Marianek - Rysiek) Albo mój sweter - taaak, on tu leży w moich ramionach jak małe dziecko :) To był jeden z nielicznych kocich tymczasów, za którym ryczę do tej pory. Wyjątkowy. :) I wyjątkowo ciepłolubny.
  11. Kawiarenka zaprasza ! Do 1.03, godz.20.00

Witaj Onaa ! Próbowało od rana, ale na szczęście były to nieskuteczne próby. Witamy Anico ! Na drugie śniadanie i na deser po obiedzie a do tego jeszcze pyszna kawa i do kolacji da się przetrwać ! Trochę zmalał ruch w naszej kawiarence, ale mam nadzieję, ze goście jeszcze przybędą ! Tianku, przyprowadziłaś nam cudownego gościa ! Czy możesz nam go przedstawić? Ile wiosen liczy sobie? Babeczka oczywiście marchewkowa, jakże by inaczej ! Już się robi... Bardzo dziękuję ! Oto i ona !
  12. oj tak, Asiu........Odszedł tez śliczny potężny owczarek Max, którego ponad 4 lata temu nasza Krysia konfirm zabrała ze skrzyżowania ulic z Makowa , odchuchała, znalazła wspaniały dom stały, u swej córki :( Na miejsce Borysa od wczoraj są dwie koteczki z Zamojszczyzny ...
  13. Też jestem ciekawa... i zapytałam o to wyżej Tolę...
  14. Jak się ciesze , super. Dziękuję.
  15. Today
  16. Ta mała czarna sunieczka co się załapała na końcu to ta z tego zdjęcia ? Na ręce wygląda wielkości pekinka.
  17. Poker bardzo Wam dziękujemy . Witaj :), ślicznie dziękuję . Bardzo dziękuję Aska7 . Cieszę się, że niedługo będzie można ładnie nazywać sunię, że nie będzie już Bezogonką :).
  18. Umaszczenie psa niby się zgadza, ale pysk innego. Chyba podmieniliscie. Spokojna, ciekawska, w towarzystwie. Inny pies. Zupełnie zapomniałam o kubraku, bo mam jakąś okrojone czasowo dobę. No, ale ciotka, przynajmniej na razie, wyszła ze szpitala i jakoś się pilnuje, więc będę mogła zabrać się za swoje sprawy. Mam link, może dziś uda mi się załatwić sprawę. I tak dopiero wróciłam od weterynarza. Jedna z moich kocic, z którą w styczniu tyle się najeździłam znów wróciła zakrwawion, ucho zapchane skrzepem krwi i do tego zdarty kawał skóry na pysku. Ona kiedyś przyprawi mnie o zawał. Prawdopodobnie tym razem walczyła ze szczurem, niezbyt fortunnie. Kiedyś przyniosła mi pod drzwi zagryzionego więc to bardzo możliwe... I w poniedziałek mam zapewniony następny wyjazd do lecznicy. A na tym się nie skończy. Dba o moje finanse. Mam nadzieję, że jakoś się wygrzebie z tego, bo młoda to ona juz nie jest.
  19. Przepraszam ,że dopiero dzisiaj dokończę rozliczenie, ale cały czas 'walczę' z tą fakturą, wczoraj wieczorem, jak wróciłam z lecznicy, punkt ksero był już nieczynny/chciałam zrobić skan dokumentu, bo jest najczytelniejszy/ a dzisiaj mieli wolną sobotę, więc koniec ,końców zrobiłam zdjęcie aparatem, tak jak fantów i wklejam, jeśli nie będzie czytelne to w poniedziałek podejdę do punktu ksero i zrobimy wyraźne :) Wetka ,wydrukowała fakturę i tak jak sugerowała Anula ,wpisała mi że zapłacono plus dopłatę za leki ,żeby było najprościej i bez korekty, ponieważ faktura poszła już do księgowości, ja wieczorem ,mogę jeszcze wkleić potwierdzenie z banku i myślę ,że to będzie wiarygodne rozliczenie, gdyby jednak ktoś uważał inaczej to proszę o sugestię jak jeszcze można się rozliczyć , Rozliczenie wygląda tak ,że 550,oozł to koszty zabiegu+55,oozł to koszty leków i opatrunków po operacji czyli z naszej skarpety zapłaciłam 605,oozł za zabieg Maksia ,teraz musimy poczekać ,jak Maksiu będzie się zachowywał bez żadnych ,syropków ,kropelek i leków, ponieważ wetka w piątek ostatni raz podała Maksiowi leki i mają przyjść w przyszły piątek do kontroli,oczywiście gdyby coś się działo ,wiadomo mają być natychmiast, na razie nie można ustalić terminu , zabiegu , ponieważ to będzie zależało od stanu oczka Maksia, tutaj wetka jest ostrożna , ponieważ wolała by podeprzeć się opinią specjalisty, nie było ponownej rozmowy na ten temat, ponieważ i tak oczko musi się dobrze wygoić. Według dr Sylwii stan Maksia na chwilę obecną jest dobry, w poniedziałek będę rozmawiała z p Mateuszem, celem przekazania wiadomości i rozliczenia :) ... do wyboru, które czytelne :) Muszę korzystać z Fotosika , jak chcę korzystać z opcji wybierz pliki... to mi wychodzi błąd 200??
  1. Load more activity