Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. bede miala 3 ksiazki, bede miala 3 ksiazki
  3. Pięknie witam pierwszą klientkę ,która nas odwiedziła i wspomogła maluszka , Dziękujemy Patrycja96
  4. Takie widoki i świadomość, że psiaczek ma się dobrze, zawsze są wzruszające
  5. over the head or chest, it is not recommended. YouVital X9 should use the closed grip to ensure safety and prolonged good health! Hello, my name is Bob Livingston and I'm an avid bodybuilder and business owner. Our website includes some of the industry's leading nutritional supplements and fitness equipment and accessories to enhance your home or gym training and workout experience. Visit our site and browse for what you want and need. New products are added on a continuous basis so come by often and we promise to serve you with the highest quality product and professionalism that you deserve, want and should expect. Check out our easy to navigate website today at Art. http://www.supplementscart.com/vital-x9/
  6. u mnie (inny bank) mam taka informacje w przypadku gdy określę sobie zlecenia stałe do przodu (tzw. oczekujące do zapłaty); więc może u Ciebie jest podobnie? Deklarujesz sobie jakies przelewy do zapłaty na przyszłośc? (jakies rachunki np prognozowane do przodu).
  7. Tak, pod warunkiem, że nie ma się ciągle czegoś do zrobienia :) Nie narzekam, tak sobie tylko marzę Faneczki witam serdecznie te obecne na wątku i te nieobecne z nadzieją, że wkrótce się pojawią :) A Benitka oczywiście z główka do góry i do przodu :)
  8. Rozliczenie... mam nadzieję ,że będzie :) Patrycja96 ,dziękujemy - 4serduszka = 20,oozł
  9. A o to bohater naszego bazareczku :) Tutaj ,przejęcie przez Ulv , na rączkach zaraz się uspokoiło kwilenie :) Wzruszyłam się bardzo, są dobrzy ludzie na świecie klient który usłyszał o losie maluszka... podarował mu 20zł a pani która była z dzieckiem w sklepie zostawiła mu zabaweczkę... już ma coś swojego! :)
  10. Zapraszam serdecznie na mój 1bazarek cegiełkowy :) bazarek cegiełkowy za 1zł - 2zł - 5zł Bardzo ,bardzo proszę o pomoc w opłaceniu diagnostyki, szczepieniach i kosztach ratowania kudłatego maluszka Mopika, który został wyrzucony na śmietnik ,pewnie tylko dlatego że... ma rozległą przepuklinę :( nie wiedziałam co mam zrobić z piszczącą kupką nieszczęścia, ponieważ dwóch wetów ,sugerowało oddanie do schroniska... celem uśpienia, ponieważ sami nie mają 'sumienia'?! poprosiłam o pomoc Ulvhedinn, nie odmówiła :*) zabrała maluszka do siebie, zaopiekowała się szczeniaczkiem otoczyła opieką i rozpoczęła się diagnostyka, badania ,szczepienia, odrobaczanie, niestety wszystko kosztuje! Ulv ma całkiem spore stadko! kto zna Ulv wie...że opiekuje się najbardziej chorymi, porzuconym, takimi których nikt nie chce :( a jeszcze teraz ukochana Kraksa, również ma poważne problemy ze zdrowiem! zanik mięśni! przeszła kilka poważnych operacji, otwarta przetoka , dramat! Czy możesz pomóc? jedno serduszko to koszt tylko = 5zł jeden zastrzyk to koszt tylko = 2zł jeden opatrunek to koszt tylko = 1zł
  11. I ja się przywitam! serdeczności zostawię w sumie ... nawet nie wiem? dlaczego mi się tak ciepło na sercu zrobiło? ... może dlatego ,że Benia taka .. zaopiekowana
  12. Ale fajne miejsce i ślicznie foty :)
  13. Ania :)

Quincy, Hiro i Masza - Norweska przygoda

Mi było właśnie szkoda Leona jak szłam sama gdzieś z Brando i wtedy np ktoś inny akurat tak go zajmował żeby nie widział jak wychodzę, albo zamykalam go w innym pokoju. :p
  14. Jutro? czy dzisiaj? ... na wszelki, jeszcze dzisiaj poproszę miskę podróżną nr38 :)
  1. Load more activity

Announcements