Jump to content
Dogomania
  • Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. $$$$$ REKLAMY Bazarków

Zapraszam bardzo serdecznie na bazarek dla Azuni, Dragonka i Ogonków pod opieką Braci Mniejszych,
  3. MALWA pewnie wkrótce zmieni tytuł, ale teraz choćby chciała to nie może, bo jest bezkomputerowa :) We czwartek odbiera kompa z serwisu. Ewentualnie co u Iguni także po odzysku kompa.
  4. Wklejane są linki z różnych portali i jak na razie nie są usuwane i nikt nie miał z tego powodu problemów.
  5. Na konto bazarkowe wpłynęły dotychczas poniższe kwoty 25,00 zł od Gosia7 30,00 zł od Gabi79 15,00 zł od b-b 20,00 zł od Patrycja96 Bardzo serdecznie dziękuję
  6. Wawer wielgachne dzięki, to dwa razy tyle ile miałaś zapłacić. Dzięki za ten wspaniały gest :) Paka przygotowana czeka na kuriera.
  7. Bardzo proszę i dziękuję serdecznie! Cała przyjemność po mojej stronie, żeby pomóc Azuni i Wam Dzielne dziewczyny! Dziękuję pięknie Gabi! Witam serdecznie jozi i gorąco dziękuję za zakupy!
  8. Nie wiem jak się to stało, że w poście rozliczeniowym zapisałam, a nie podziękowałam wpłacającym. Wybaczcie proszę :) .................25,00 - Anna Gr. II - 12.02. .................25,00 - Nuncek II - 12.02. .................10,00 - agat21 II - 12.02. .................40,00 - bakusiowa II - 20.02. Bardzo serdecznie dziękuję
  9. Cioteły.

Minął miesiąc od urodzin, a ja dostałam kolejny prezent :D :D Kurde, rozmyślam nad samiczkami myszy(sztuk 3-4).. mam zgodę domowników na takie sztuki. :D Ale znowu mam problę z klatką/samlą/akwa.. nie wie co lepsze.. Nagle też nic nie ma sensownego..
  10. Hiro, rottweiler +Masza, malamut, Norweska przygoda

Sisi fajne imię, nie tylko dla małych psów ;)
  11. Today
  12. Droga powrotna autem. Jak już dojechaliśmy na miejsce i usłyszał znajome szczekanie psów, odwrócił sie grzecznie w stronę wyjścia w pozie "dziekuję - do widzenia - ja tu wysiadam". Cudny jest :)
  13. Szczeniak i szklo! POMOCYY

Od razu powinnaś iść do weta, jeśli masz takie podejrzenia nie ma co zgadywać i czekać, ewentualne badanie USG drogie nie jest.
  14. Znaleziona jamniczka już w DS :)

o matko jak sie cieszę
  15. Jak przekonać rodziców na chipa?

Przy wizycie u weterynarza poproś go żeby zaproponował rodzicom chipa, pod jego wpływem na pewno się na to zgodzą.
  16. Dzisiaj zapłaciłam za pobyt Beni w PDT za okres 17.01. - 18.02. br.
  17. Przepraszam, że w telegraficznym skrócie o samej wizycie. Pogadałam dziś trochę z Pauliną, u której mieszka Tobi, wszystko opisze jutro. Wizyta poszła bardzo dobrze. Szwy z biodra i moszny zdjęte, wszystko się ładnie zagoiło. Na mosznie jest jeszcze malutki, nie do końca zagojony fragment (bez wysięków), który powinien się szybko zasklepić. Blizny zostały odkażone i zabezpieczone srebrem. Tobi dał się bez większego oporu przewrócić na bok nawet nie warknął, kiedy wet wyciagał mu szwy z byłych jajek. Nie za bardzo sposobało mu się zabezpieczenie blizny sprayem ale skoro niedługo wielkanoc to wydmuszki trzeba było pomalować ;) W poczekalni, w aucie, na stole u weta - Tobi jest aniołem. Zachowuje się wzorowo i jest przekochanym pieszczochem.
  18. Krycie progesteron 15 ng/ml

Dlaczego uważasz że miałoby się nie udać?
  19. Sterylizacja

Moja suczka się nie zmieniła, jedynie jest trochę spokojniejsza.
  20. Wczoraj tj. 20.02. na konto Beni wpłynęła kwota 60,00zł od Elisabeta deklaracja na III -IV Gorąco dziękuję Elisabeta
  21. Szczenieta

Skoro został wykastrowany nie ma takiej szansy.
  22. Psy długo i krótkowłose

Z tego co mi wiadomo nie powinno się ich krzyżować :)
  23. york

Oczywiście że nie ma żadnego ryzyka na przyszłość. Czysta głupota :)
  1. Load more activity