• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. Ja też coś podrzucę na bazarek. Zdjęcia najchętniej wyślę na maila.
 3. Ergunio ma jutro wizytkę u chirurga w celu diagnostyki kręgosłupa i ustalenia dalszej strategii postępowania. Chodzi o to, by sprawdzić, czy ma nadal brać te leki na kręgosłup które brał, czy może jakieś inne. W transporcie Pani Ergunia i pieska pomoże wellington, ja tez miałam być w klinice, ale niestety dopadła mnie grypa. Tak więc bardzo dziękuję wellington, która ma odpowiednie autko dla tego olbrzyma. :) Trzymajcie kciuki, by wyniki były jak najlepsze.
 4. To jeszcze 9 za wywoł
 5. dobry wieczór
 6. A ja mam bardzo fajne wieści o Misiu. Zaraz napiszę na jego wątku. To sama radość pomagać tak cudownemu psu. :)
 7. Dobry wieczór! Paczuszki do wszystkich wyszły dzisiaj popołudniu! :) Wszystkie wysłałam najtańszą formą, żeby nie nabijać niepotrzebnie Poczcie Polskiej kabzy. W razie gdyby któraś nie dotarła - biorę na siebie odpowiedzialność i zwracam pieniążki! :)
 8. Zapraszam popołudniową porą.
 9. Pomoc w kwocie 200 zlotych dla Marcelka jest potrzebna.
 10. Jak widzę na finiszu też są chętni na zakupy:)
 11. Dziękuję Wam z całego serca :)
 12. Na szczęście ocieplenie przyszło i nie trzeba będzie rozważać poświęcenia swetra:)
 13. Jestem i będę z Ewą i na tym bazarku.
 14. 1. Berneński pies pasterski 5473 pkt 2. Golden retriever 346 pkt 3. Terrier szkocki 4972 pkt
 15. 1. Berneński pies pasterski 5472 pkt 2. Golden retriever 346 pkt 3. Terrier szkocki 4972 pkt
 16. Witaj nie-mmój psie. Jakież Ty musisz mieć dojścia, ciekawość i wrażliwy nos, że znasz majątek owadzi! Z tego,co wyczytałam Halina pobiera 500+. To dodatek nie wynagrodzenie. Do dochodu się nie wlicza. Z alimentów też się rozliczać nie trzeba... Niemniej jednak chciałabym zobaczyć Twój donos do skarbówki :-D "Uprzejmie donoszę, że Halina Komarzyca zataiła przed U.S dochody w wysokości ...należne z tytułu xyz. Donoszę również iż owa dama jest nad wyraz rozwiązła. Narodziła się w głowie jednej z forumowiczek wszystkim na świecie znanego portalu dogonamia.pl Z wyrazami szacunku Mój pies" Kurczę, ci co tyle lat krzyczeli komuno wróć" są obecnie w raju na ziemi. Donosy, donosiki i pisma wszelakie- ble
 17. Musze popracowac nad tymi kotami, ale na razie mam inne zmartwienia-jeden guzek w pupie, drugi nie wiem trzustka, nerki, czy slinianki (bo podobno taka amylaza kreatynina i białko całkowie moze byc przyczyna ww. chorob). Dzis bylam z Teddim na usg (powtorzylam ale tez nic widocznego nie bylo, co jak powiedzial lekarz ,,ze nie widac nie znaczy ze nie ma"), zrobilam krew: lipaze, fosfataze i cos jeszcze, czekam na wyniki tarczycy. A siersc jak sie sypala tak sie sypie i do tego nie wiem czy go glowa nie boli bo lapkami trze)-dlugo juz tak sie dzieje. bral encorton bylo lepiej z ta sierscia, potem znow gorzej, teraz byl spokoj i od nowa, Nie wiem co to jest.
 18. Hopne,dla EWCI:)
 1. Load more activity