Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Negra & Anna

  Bazarek dla Maxa - czynny do 27. 05. do godziny 22,00

  czy sukienka nr 4 jest granatowa czy czarna?
 3. Ula pewnie próbuje, na ile może sobie pozwolić... również w relacjach z psiakami. Ważne, aby nie pozwalać na takie warkolenie i powinno być ok :) Piękna iii UŚMIECHNIETA :) Cuda robicie z psiakami, szafirko.
 4. I nic :)) Byłam w takim szoku, że jednak dzwoni, że aż zaniemówiłam :) No ja bym nie dzwoniła drugi raz w sprawie tego olbrzyma.
 5. Też jestem za zmianą tytułu... :) Ciocie, ale miałam ostatnio sen! Sniło mi się, że spotkałam się z anica i Poker :))) i wróciłam ze śliczną zielistką. :))) To dopiero sen! NIgdy nie śniło mi się coś z roślinami.
 6. Każdy pies ma sierść. Nawet york. Mitem jest, że yorki nie uczulają, bo uczula białko, a nie sierść. ;) Jak york mnie wyliże to momentalnie puchnię i oczy mi łzawią. CUDNIAŚCIE! :) Myślę, że zaiskrzy, no ale na wszelki wypadek... :) KCIUKI! :)
 7. Jaka ona śliczna... ojjj, spodobałaby się komuś... bardzo... ;) Szkoda, że właśnie ta osoba się dopsiła.
 8. Cudowna, rewelacyjna, piękna :)
 9. Sara, a dopytywałaś jak to wygląda ze strony Wynajmującej? Na ile ma podpisaną umowę? Czy właściciel się zgadza (pisemnie)? I co by było, gdyby musiała zmieniać mieszkanie? Jak w ogóle widzi swoją przyszłość? Może to pomoże w decyzji...
 10. mar.gajko

  Bazarek dla Maxa - czynny do 27. 05. do godziny 22,00

  Zakupować trzeba szybko, bo czas leci :)
 11. dziś weszłam na olx i na stronie głownej Tycia sie polecała do adopcji;)
 12. O to to... Canisek zna trawę, zna człowieka, pyszczek może mu się uśmiechać... :) Ma szczęście. A że czeka? No trudno... w końcu się doczeka. Dogo nie takie cuda widziało.
 13. Dziękuje:) takie wymiary: ok. 16 na 10 cm
 14. NikaEla

  Ciuszki i nie tylko - dla trzech psiaków. Do 03.06

  Chyba , że do tej pory uda mi się rzucić picie kawy ;) Próbuję co jakiś czas bezskutecznie, a przy moich migrenach powinnam,
 1. Load more activity

Announcements

×