Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Elu, cieszę się, że dodałam Ci siły, chociaż przecież w żaden sposób jeszcze nie pomogłam.
 3. Gabryniu, dodajesz mi siły :) Jestem tak, brzydko powiem "zawalona" pracą na dogo, że ledwie zipię, ale miałabym wielki żal i pretensje do siebie, gdyby taka malizna trafiła na łańcuch :( EDIT Widzę, że i Basia poparła :) Kurtka na wacie. Do poważna decyzja. Teraz wychodzimy do Kościoła. Jak wrócę pomyślę, czy mogę się podjąć.
 4. Monika z Katowic

  KONIEC bazarku dla Pelikana i Kamyka - do dnia 15.08.2018, godz. 17.00

  KONIEC BAZARKU!
 5. Dziekuje za zaproszenie. Kuszący bazarek dla wielbicieli dobrych książek...
 6. Gaja (teraz Krzysia) dojechała. Wszystko nam zajęło o wiele więcej czasu niż przypuszczaliśmy. Jestem padnięta, ale z kotką wszystko dobrze. Jutro będę miała świeże wieści jak minęła noc.
 7. ala123

  bazarek w trakcie organizacji

  rozliczenie
 8. Wykupiłam Malwince promowanie na pierwszej stronie przez tydzień. Może zauważy ją TEN Ludź :) Przelew. Przez nieuwagę przelałam z innego konta, nie z konta Malwimki. Musiałam zwrócić na konto, z którego nie należało tego zapłacić.
 9. ala123

  bazarek w trakcie organizacji

  Zapraszam na bazarek, z którego ewentualny dochód chciałabym przeznaczyć na dług kotów w przychodni w Izbicy. Bazarek ma formę licytacji, możliwa jest też opcja Kup Teraz, równa podwójnej cenie wywoławczej lub kwocie ostatnio licytowanej (rozpoczęcie licytacji nie przekreśla opcji KT, ale wtedy należy zaoferować dwukrotnie wyższą stawkę niż najwyższa kwota, za którą dana rzecz jest licytowana). Część rzeczy na bazarek podarowała Kroook za co bardzo jej dziękuję :) Bazarek będzie trwać do ....08.2018r. do godz.20.00. Pipi nie ma szczęścia - od kilku miesięcy czeka na dom... Jeżeli nie znajdziecie na bazarku nic dla siebie, proponuję cegiełki w cenie 5zł/szt.
 10. Elu, kochana jeśli dałabyś małej BDT zrobię na początek bazarek cegiełkowy na transport, weta, bieżące potrzeby i będę żebrać o pomoc Takie cudeńko na pewno się nie zasiedzi długo Jestem przekonana, że na Dogo nastąpi pełna mobilizacja i nie zostawimy Cię samej z długami. Może ktoś założył by suni wątek? Wtedy łatwiej prosić o pomoc.
 11. Poproszę : za wyw 162,167 :) Zgłoś post
 12. nie ma problemu, wszystko ma znaczenie, mamy rozdzielnosc, o rozwod dopiero w tym roku zlozylam jak sie zebralam, a akurat musialam do ZUS do Radomia jechac, bo to fikcja w sumie
 13. Rozumiem Cię Elu doskonale. Niestety, trzeba brać pod uwagę realia, nie tylko to, co mowi serce... Może znajdzie się dla Emi dt. Przecież ona raczej długo w nim nie zabawi.
 14. Bardzo chciałabym dać jej BDT - za zwrotem ewentualnych kosztów weta, szelek,smyczy... ale boję się, że zostanę sama, a z różnych względów m.i. brak pełnej deklaracji dla mojej Malwinki, zobowiązania wobec innych psiaczków, nie podołam finansowo :(
 15. Gabi79

  W BUDOWIE - PROSZĘ NIE PISAĆ

  spodnie czarne ze ściągaczami firmy ESMARA rozmiar 32/34 67% polyester, 33% viscoze pas 38 długość 100 KT 8,-
 16. Sliczna sunia. Jeszcze taka ufna i radosna. Oby udało się wyciągnąć ja jak najszybciej zza krat!
 17. Jest świeżo po sterylce. Króciutko na szczęscie.
 1. Load more activity

Announcements

×