Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Dziękujemy.Rozgrywa się także los dwóch suniek kudłatych z Radys.Sunie nie są rezerwowane ale może uda się i im pomóc.Czekamy na wiadomości od Patrycji.Hotelik jest zarezerwowany a także transport u Patrycji. Pędzę robić bazarek bo utopimy się w długach.
 3. Poker

  JESIENNE TARGOWISKO - do 4.11.2018r.

  Poproszę za CW kurtkę nr 1
 4. O tym wydarzeniu wie więcej anecik bo psiaki dzisiaj w nocy trafią do niej. Patrycja 698 616 250 https://www.facebook.com/psyzradys/
 5. Ewa Marta, mimo krwawiącego serca znajdź Figuni najlepszy domek. Ona jest młodziutka, potrzebuje innych warunków niż Twoja geriatria nie mówiąc o tym ,że stracony byłby bardzo dobry DT.
 6. zagladam, przyczajam sie..na pewno zaglosuje tylko jeszcze popatrze na propozycje imion,ktore padna :)
 7. Potwierdzone,wpisane w rozliczeniu,dziękujemy pięknie,pieniążki już u zwierzaków :)
 8. byłoby super, zaoszczędziłoby czas y wysiłek ewu.
 9. Pieniążki na Toz Police doszły-275zł-dziękujemy pięknie :)
 10. Wieści rewelacyjne co potwierdza ,że " na każdy towar znajdzie się kupiec " :)
 11. rachunek już u mnie :) Pozdrawiam wszystkich i przytulam Argusia!
 12. Tak - ale jeszcze nie aktualizowałam wpłat bo nie mam wszystkich
 13. Ode mnie też 50zł jednorazowej na początek.Przelew pójdzie jeden z Bogusik.
 14. polub, Pelikanku, polub! Idzie zimno, a on puszysty - wtulisz się w jego futerko i cieplej będzie :)
 15. A może udało by się Lolusia wyekspediować z Patrycją z Radys? Patrycja dzisiaj zabiera psiaki z Radys w tym moje i zawozi do anecik a następnie chyba do Krakowa jeszcze jedzie ale to nie jest pewny Kraków.Jutro wraca do Warszawy(to jest raczej pewne).
 16. Filipkowy spacer już "u siebie" czyli wieści z nowego domku: "Filipek jest cudowny, bardzo kocha swoich, a oni jego. Kiedy chce wyjść, podchodzi do drzwi i piszczy - czujesz to ???" - oto wiadomość od "sprawcy" adopcji czyli sąsiadki Karola i Filipka - wprawdzie wciąż mi się oczy pocą, ale cieszę się, że Filipek odzyskał status szczęśliwego psiego jedynaka, no i z dobrego sprawowania też, bo u mnie czasem lubił oznaczyć jakiś mebel - pewnie z powodu obecności konkurencji. Co do schodów - problemu nie ma, mieszkają na parterze. Na kanapy i fotele Filipek u mnie nie wskakiwał, myślę, że Karol go posadził tak do zdjęcia, bo on nie ma takiej tendencji ( za to tendencję do tycia ma ogromną ;)). Obiecali pilnować wagi i lekko ( nie za dużo ;)) odchudzić. Dobre te wieści z domku :)
 17. Mam info od Toli, że sunia zarezerwowana!!!!
 18. Dzień dobry. Czy pies kogokolwiek z Państwa miał przeprowadzaną operację stabilizacji rzepki metodą transpozycji guzowatości kości piszczelowej? Bardzo proszę o informację jak przebiegała rekonwalescencja psa, czy konieczna była ponowna operacja w celu wyjęcia gwoździków oraz czy po operacji rzepka została raz a dobrze ustabilizowana?
 19. Maleńkiej wrócił już apetyt i zjada całe posiłki. Oczywiście gotowane:) Od wczoraj dosypuje jej po kilka ziarenek karmy, żeby powoli wrócić do jej podawania. Na wieczornym spacerze z Jackiem usiadła i odmowiła spaceru. Zbiegłam do nich i nagle Figunia szczęśliwa ruszyła do przodu. Bez problemu pospacerowala 15 minut, po czym poprosiła o wzięcie na ręce i powrót odbywal się na moich rękach. Po powrocie musiałam wygłasdkac Peruszkę, która rzuca mi na spacerze pełne wyrzutu spojrzenia. Znowu nie zrobiłam swojej pracy, bo cąły czas poświęciłam na psiaki. Poruszyłam temat pozostania Figi u nas w domu, ale napotkałam na mur i pretensje, że obiecałam, że to tylko na chwilę... Nie wiem co robić, po prostu nie wyobrażam sobie oddania tego ukochanego serduszka:( Z drugiej strony ona robi się mocno zaborcza i usiłuje wygryźć Peruszkę z jej miejsca w domu. Tak naprawdę powinna mieć rodzinę do kochania tylko jej, bez konkurencji.
 1. Load more activity

Announcements

×