Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Ruda Śląska 605 989 789

  Zamojskie psiaki szukają domów i miłości

  Taki troche mix plaskaty,te cudne krzywe łapinki :) Tolu pozostaje trzymać kciuki i czekać na wynik,czasami potrafi pozytywnie zaskoczyć,oby.
 3. Today
 4. Poker

  Caillou i Sweetie - i Sudety w tle

  Wspaniałe wycieczki. Sunie są szczęśliwe ,że mają warunki do łazikowania i pańciostwo , któremu chce się ruszyć z domu 4 litery .
 5. Dobrze,że te DOŁY nie dopadają nas wszystkie jednocześnie i ta,która go akurat nie ma, może wesprzeć dobrym słowem tą zdołowana....:) Dzięki kochana :)
 6. Bogduniu,wiele rzeczy oczywistych dla nas, nie zawsze są tak oczywiste dla innych i odwrotnie.Pani Patrycja stara się wszystko dopełnić zgodnie z przepisami prawa bo jej naprawdę zależy i dobrze,że tak czyni.Pewnie skróciło by to czas gdyby była w rozmowie wstępnej o to zapytana.Nie ma znaczenia czy to domek po za granicami kraju, czy nie...To pytanie musi nam wejść w krew jako jedno z bardzo ważnych w rozmowach wstępnych.Miejmy nadzieje,że jutro będziemy coś więcej wiedzieć....:)
 7. b-b

  TROCHĘ TEGO I OWEGO NA RATOWANIE ŻYCIA PSIEGO!!

  Zapraszamy:)
 8. Głowa do góry Bogusiu. Ja miałam doła od powrotu Bobika ...no cóż. Życie toczy się dalej a my jesteśmy po to aby im pomagać . Będzie dobrze Bogusiu :) Musi!!!
 9. Poker

  Psie akcesoria do 17.04.g.22

  Jasne ,że można przymierzyć.Szelki Chaba są nadal. Jeżeli Admirał będzie dobry dla Kry , to będzie upust do 150 zł
 10. Bogusik

  OGRODOWO I DOMOWO-ZAPRASZAM DO 25.04.18

  Pytanie do Olena84 i Aldrumka,czy wspólna wysyłka i na jaki adres? Proszę o potwierdzenie tu na wątku.Zawsze to oszczędność na kosztach związanych z PP więc dbajcie o swoją kieszeń :)
 11. Miki hop! pokazała na FB a tak chyba nigdzie oprócz olx Miki nie ma. Tysiu Ela pewnie delikatnie by ci przypomniała ale...NIC SIĘ PARZCIEŻ NIE STAŁO :D Nie, na Opole nie mamy. Nie była Bogusiu. To takie....decydując się na psiaka chyba najpierw powinno się załatwiać takie sprawy...no ale cóż. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 12. Czyli już wiem co kupić :) Będę się radzić z doborem aby kupić te właściwe :)
 13. Łapcie jeszcze krówkę ;) Zdjęcia z 4,5h spaceru :) po którym przynosił piłeczkę do aportowania.
 14. Każda dziewczyna lubi mieć oparcie w mężczyźnie, dobrze że Benia ma wybór :) Co do AdBlocka,to pobierasz rozszerzenie i grzebiesz w ustawieniach przeglądarki. :) Instrukcje dokładne powinny być w internecie - u mnie od tego jest brat, hihi:)
 15. Jaka pyziunia słodka :) Dzięki za zdjęcie :)
 16. Tysiu,pesymizm dopada szczególnie wtedy,jak więcej spraw wali się na głowę :( ale bardzo dziękuję za Twoje optymistyczne wsparcie :) Cudownie znaleźć by było indywidualne dt i to nie tylko z problemami Capri, ale i dla innych psiaków,tylko gdzie go szukać i znaleźć? Dlatego napisałam,że na dzień dzisiejszy nie mam pomysłu,bo go po prostu nie mam...
 17. Oczywiście stronę podałam dowolną, akurat tę miałam pod ręką. Ważne, aby patrzeć z czego zrobione są rzeczy ;) Ja jeszcze polecam czarne kongi :) ale oryginalne - są niezniszczalne. Dobrze, że nie połyka, bo wtedy nieszczeście gotowe.
 18. Oby mógł jeszcze skorzystać z życia...
 19. Chłopcy jak malowani więc trudno się dziwić, że panna straciła głowę dla obu :)
 20. Witajcie Fanklubowiczki :) Beniu ty wiesz jak się ustawić ;)
 21. Biedulka...zwyrodnialcy! Oby los im kiedyś za to odpłaciła i to z nawiązką!!!
 1. Load more activity

Announcements

×