• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

All Activity

This stream auto-updates   

 1. Past hour
 2. To może teraz dobrze byłoby usunąć "brudny" z tytułu wątku? Albo zmienić na "Nieśmiały, zagubiony" ? Tobiś już pięknieje przecież :) i jest czyściutki.
 3. Witamy :)
 4. Czy kalendarze odebrane?
 5. Zapraszamy - i do domu :)
 6. Moje książki też dotarły, dziękuję :)
 7. Zapraszamy :)
 8. oj niestety :( czasem to najrozsądniejsze... Ja z oddaniem Koko też miałam problem ale ona była normalnym kotem - nie wiem jak będzie z Brysiem bo on można tak powiedzieć odchowany prawie na własnej piersi... Postaram się wieczorem wrzucić zdjęcia chyba że już widzieliście na wydarzeniu na FB :)
 9. a ja zaglądam, czy wszystko jest moje:):) a przy okazji podniosę bazarek:) zapraszamy!
 10. Gabi podeślij mi treść do ogłoszenia - może poogłaszam ?
 11. Nadeszła wpłata od bou dla naszego cudeńka.Ślicznie dziękujemy. Rozliczenie jest na 1 stronie wątku i jest prowadzone na bieżąco.
 12. do tego zamówienia proszę jak w poście wyżej nr 28 i nr 30 po 9,- zł. Mam przy numerku nr 20 zapisaną licytację za 20,- zł. ??? a nie licytaowałam, sprawdź proszę może kogoś ominęłaś:) ZAPRASZAMY !!!
 13. Labradorkowe spotkanie nie do końca się powiodło - pani nawet go nie pogłaskała, choć pan był niezwykle przyjazny - ale wczoraj miałyśmy kolejną wizytę przedadopcyjną i chyba - to jest TO, chociaż Chince strasznie trudno podjąć decyzję o rozstaniu - niestety, to jest najrozsądniejsze, co może zrobić :(. A właściwie decyzję już podjęła, tylko z realizacją będzie gorzej. Strasznie mi jej żal, ale nie ma wyjścia :(.
 14. Dzwoniłam i rozmawiałam z p.Kamilą i jak najbardziej trzeba przeprowadzić wizytę p/a.Fajny, ciepły i zwierzolubny domek :) W sprawie wizyty rozmawiałam z Ajulek,która mieszka na tym samym osiedlu co Państwo i zgodziła się ją przeprowadzić :) Kochana pięknie dziękujemy i czekamy na ustalenia terminu wizyty :)
 15. Ślicznie dziękujemy Pokerku! Dużo zdrówka życzę kochana. Jutro wielki dzień Obisia.
 16. poproszę nr 28 ? - biały obrusik i nr 30 - niebieski obrusik za 9,- zł.:)
 17. Zostałam zaproszona i poproszę 1 serduszko i 2 miseczki. Oby Bunia nazbierała duuużo grosików na hotelik.
 18. Pokerku ślicznie dziękujemy:):):) Obiś pomału może się pakować. Pan ma wieczorem mieć informację, czy wyjazd na pewno będzie jutro. Idź do łóżka i zdrowiej:)
 19. O jaka niespodzianka z wiekim Flipperka.W książeczce jest wpisane,że ur.2015r? Jeżeli tak to będziemy ogłaszać Flipperka jako 2-latka.Może być tak,że zostały pomylone zaświadczenia o szczepieniu.Pomyłka w latach jest spora. Fajnie,że ma już szczepienie i czip.Jeszcze pozostanie kastracja 25.01.17(środa) i fru do najcudowniejszego domku bo taki tylko wchodzi w grę. A jak Haniu widzisz Flipperka,jak się zachowuje nasz kropeczek cudny? Zaraz ureguluję dług.
 1. Load more activity