Jump to content
Dogomania

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Tylko ja prowadzę Tigrę na spacer poza ogród - w tej kwestii nie mam zaufania nawet do męża :-))) Normalnie trzymam smycz dwoma rękami ale chciałam Tigrę troszkę sfilmować - szybko zorientowała się, że ją nagrywam. Tigra wychodzi już codziennie na spacery. Coraz więcej węszy, obserwuje. Chodzi swobodnie przez strumyki :-) Oczywiście boi się większości dźwięków ale już nie reaguje paniką. Natomiast nadal mamy kłopot z niszczeniem. Tigra od początku bardzo chętnie wchodziła do klatki kennelowej i przebywała w niej. Jak jestem w domu też często siedzi w klatce.. Wczoraj podczas mojej nieobecności Tigra rozwaliła klatkę, wyszła z niej i oczywiście wzięła drzwi na celownik. Potargała też zasłonę w drzwiach balkonowych. W zasadzie to dwie rzeczy, które jej przeszkadzają.
 3. esza

  CHATULOWY kalendarz 2019 (A3 - 12 kartek)

  Ach, że nie jest trójdzielny. No niestety :(.
 4. Jutro sterylizacja Nesti. Trzymajcie proszę kciuki. DOm chętny na sunie jest już po wizycie PA, która wypadła bardzo dobrze, więc sunia ma chyba dom o ile nic się nie zmieni, bo Pani dopiero za tydzień będzie mogła po Nesti przyjechać. W poniedziałek Kasia była w odwiedzinach u DIXI. Wybaczcie, że nie wstawiam żadnych zdjęć z tej adopcji, ale Pani ma stary telefon i za bardzo nie ma ani jak ani chęci też chyba nie ma...zdjęcia zrobimy na kolejnej wizycie poadopcyjnej myśle. U Dixi wszystko ok. Miała problemy z biegunkami, Pani konsultowała z wetem i leczy pod kątem lamblii. Miejmy nadzieje, że wszystko się unormuje. Mam nadzieje, że ktoś jeszcze czyta te moje monologii;) Przy okazji zapraszam serdecznie na kolejny wątek- jeśli się uda na miejsce Dixi i Nesti zabiore Mike i Koffi....
 5. olo6353

  Żeby pies oddawał piłkę

  Miej schowaną drugą taką samą i jak zabierze pierwszą, to zacznij się kiwać drugą i w tzw. między czasie podnieś z ziemi pierwszą. Pies się zainteresuje tą którą bawisz się ty. Nie goń go i nie próbuj mu zabierać piłki, bo pomyśli że o to chodzi. Z czasem możesz nauczyc komendy "puść". Na początku wymieniaj na smaczka, z czasem coraz rzadziej.
 6. NIkt nie dzwonił o Aleksa? na moich olx bardzo dużo wyświeteń i ok. 10 pobrań telefonu. Jednak Pani nawet napisała: "Jaka to rasa" odpisałam jej po swojemu...że wyjątkowo udany mix ras;)
 7. ojojoj:( koszty ratowania psiaków są potwore, dobrze, że Holi będzie miała już ten swój domek.
 8. AnaGD ,,Test tolerancji na koty. Chyba zabawa była by kotem, a nie z kotem ,, Szkoda, ze nie umiem wrgrac filmiku :(
 9. Today
 10. Limba już została lekowo zabezpieczona. z pieniędzy od mojej znajomej kupiłam jej na miesiąc Cimalgex i probiotyki weterynaryjne. Zostały jeszcze pieniądze na kolejny miesiąc leku. Dziś przyszło 15 tabl.od osoby z FB. Oprócz tego przyszedł inny środek przeciwbolowy od bou, ślicznie dziekuję.
 11. Nie złamałaś żadnego regulaminu.
 12. danka488

  Mikołajkove Ciastkove Love :- )

  to żebym nie przegapiła już proszę 8 opakowań:)
 13. co za koszmar....to przez takich ludzi jak Ty,karolciu - zwierzeta przeżywają gehennę...chlew,nawet trawy pod łapkami nie ma,brud i syf wszechobecny.Naprawdę chcesz psa z takiej mordowni?????Gdyby ludzie nie kupowali,suka nie musiałaby rodzić co chwilę. Idz po rozum do głowy,zanim pójdziesz tam po psa - zarobaczonego,zapchlonego,byc może chorego...
 14. Dramat... "znajomym się urodziły"... przez przypadek się urodziły. Jak całe życie marzyłaś o maltańczyku to kup maltańczyka, a nie "nie wiadomo co".
 15. Czesia juz jest w grupie ,,Owczarki Niemieckie i Psy w typie rasy do adopcji,, ale to za malo trzeba jeszcze szukac wiecej grup i ludzi , puscic Czesie w swiat. ala123 prosze popraw post czyli dodaj w poscie miejsce pobytu i nacisk na to ze bardzo potrzebuje opieki domowej .
 1. Load more activity

Announcements

×